KOMSA Polska | Sukces Navitel sukcesem w-support
20430
post-template-default,single,single-post,postid-20430,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Sukces Navitel sukcesem w-support

31 Maj Sukces Navitel sukcesem w-support

18 maja w Hard Rock Cafe w Warszawie odbyła się uroczysta gala, zorganizowana przez redakcję magazynu IT Reseller. Celem plebiscytu było wytypowanie i uhonorowanie firm szczególnie wyróżniających się w branży nowych technologii na przestrzeni ubiegłego roku.

W tym prestiżowym przedsięwzięciu pn. „Mistrzowie Nowych Technologii”, Navitel Poland Sp. z o.o odebrał dwie statuetki. Jedną z nich była nagroda w kategorii Najlepszego Serwisu Producenckiego. Tego rodzaju wyróżnienie dla firmy Navitel, niewątpliwie jest także sukcesem w-support.pl, który jest Autoryzowanym Centrum Serwisowym marki Navitel w Polsce.  Nagroda świadczy o wysokim poziomie usług oraz o kwalifikacjach techników, co satysfakcjonuje konsumentów i spełnia ich oczekiwania.

Warto podkreślić, że zwycięzcy w plebiscycie zostali wyłonieni na podstawie głosów czytelników magazynu oraz przedstawicieli niezależnej kapituły, gdzie znaleźli się m.in. dziennikarze redakcji, dlatego jako Autoryzowane Centrum Serwisowe Navitel, jesteśmy  z tego wyróżnienia szczególnie dumni.