KOMSA Poland | Summer Promo na HTC Vive! Premium VR teraz o 2150zł taniej!
22152
post-template-default,single,single-post,postid-22152,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Summer Promo na HTC Vive! Premium VR teraz o 2150zł taniej!

20 maj Summer Promo na HTC Vive! Premium VR teraz o 2150zł taniej!

Czas trwania promocji: do 30 czerwca 2024!

HTC VIVE Pro 2 Full Kit

Gwarantuje doskonały odbiór obrazu dzięki rozdzielczości 5K. Szerokie pole widzenia 120° pozwoli Ci zobaczyć znacznie więcej. Gogle są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji w wirtualnym świecie. HTC VIVE Pro 2 sprawdzą się również idealnie w zastosowaniach biznesowych w takich obszarach jak marketing, projektowanie, wizualizacje, szkolenia i symulacje. Zestaw HTC VIVE Pro 2 Full Kit, oprócz gogli VIVE Pro 2 obejmuje również dwie stacje bazowe VIVE Base Station 2.0 oraz dwa kontrolery VIVE Controller 2.0.

HTC Pro2 HMD

Dzięki goglom HTC VIVE Pro 2 usłyszysz dźwięk, tak jak zaprojektował go artysta. Ciesz się czystym, przestrzennym dźwiękiem 3D z niesamowitą głębią. Certyfikowane słuchawki Hi-Res zapewniają niezwykłą jakość dźwięku. Gogle VR HTC VIVE Pro 2 są idealnie wyważone, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dopasujesz je do siebie. Ich konstrukcja sprawi, że świetnie sprawdzą się podczas długich sesji VR.

HTC VIVE XR Elite

To oferujące wiele możliwości gogle do rzeczywistości wirtualnej, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Lekka konstrukcja zestawu pozwoli Ci używać go bez dyskomfortu nawet przez dłuższy czas. Urządzenia możesz używać zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi 6E), jak i po podłączeniu do komputera PC (USB-C), korzystając w pełni z jego mocy. VIVE XR Elite został wyposażony we własny układ graficzny. Cztery kamery śledzące o szerokim polu widzenia, kolorowa kamera RGB o wysokiej rozdzielczości oraz czujnik głębi zapewniają niespotykaną wcześniej dokładność i precyzyjny pomiar głębokości.

Otrzymaj 5 tytułów o wartości ponad 430 PLN przy zakupie VIVE XR Elite!

HTC VIVE Base Station 2.0

Stacja Bazowa 2.0 HTC VIVE podnosi poprzeczkę dla branży VR wprowadzając usprawnienia dla technologii śledzenia SteamVR. Urządzenia laserowe 100 razy na sekundę przeczesują pomieszczenie w poszukiwaniu czujników fotonowych umieszczonych w goglach oraz w kontrolerach. Zapewnia to precyzyjne wykrycie położenia urządzeń VR z dokładnością do sub-milimetrów, bez ryzyka zasłonięcia przez inne przedmioty. Nowa jednowirnikowa konstrukcja zapewnia szersze pole widzenia oraz zwiększony zasięg. Teraz ze stacją bazową masz o 200% większy obszar pracy niż w przypadku poprzednich generacji.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl