KOMSA Poland | Unikaj Imperium i przetrwaj jako jeden z ostatnich Jedi w galaktyce w grze Star Wars Jedi: Survivor na PS5.
22187
post-template-default,single,single-post,postid-22187,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Unikaj Imperium i przetrwaj jako jeden z ostatnich Jedi w galaktyce w grze Star Wars Jedi: Survivor na PS5.

13 cze Unikaj Imperium i przetrwaj jako jeden z ostatnich Jedi w galaktyce w grze Star Wars Jedi: Survivor na PS5.

STAR WARS Jedi: Ocalały™ kontynuuje akcję na pięć lat po wydarzeniach z gry STAR WARS Jedi: Upadły zakon™. Cal musi zawsze być o krok przed Imperium, które go ściga. Zaczyna czuć ciężar faktu, że jest jednym z ostatnich Jedi w galaktyce.

Wyprodukowane przez weteranów z Respawn Entertainment, Jedi: Ocalały rozbudowuje kultowe historie i postacie GWIEZDNYCH WOJEN, a także porywający system walki, znany z gry Jedi: Upadły zakon.

Star Wars Jedi: Ocalały jest tworzone na obecną generację sprzętu, aby zapewnić głębsze i bardziej rozległe wrażenia GWIEZDNYCH WOJEN.

Kontynuuj wyprawę Cala

Cal nie jest już padawanem. Stał się potężnym rycerzem Jedi. Zbliżają się mroczne czasy. Cala otaczają nowi i znani wrogowie, a on musi zdecydować, jak daleko się posunie, aby ocalić tych, którzy są mu najbliżsi.

Wykrocz poza własny trening

Filmowy system walki powraca z dodatkowymi zdolnościami Mocy i nowymi stylami walki na miecze świetlne. Kreatywnie wykorzystaj te umiejętności i uzbrojenie, aby strategicznie zmierzyć się z większą liczbą wrogów. Oceń ich silne i słabe strony, mądrze wykorzystaj swoje szkolenie i pokonaj rywali oraz rozwiąż tajemnice, które na Ciebie czekają.

Odkryj nieokiełznaną galaktykę

Zbadaj nowe planety i znajome rubieże z galaktyki Gwiezdnych Wojen. Każda z nich posiada niepowtarzalne biomy, wyzwania i wrogów. Opanuj nowe umiejętności, sprzęt i zdolności, które zmienią sposób eksploracji, walki i poruszania się. Do dyspozycji masz większe obszary do zbadania i więcej do odkrycia poza wytyczonymi ścieżkami. Gracze, którzy wyruszą poza horyzont odnajdą ukryte nagrody.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl