KOMSA Polska | Revived Products
20165
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20165,page-child,parent-pageid-17312,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Revived Products

Revived Products (RVP) jest obszarem biznesowym w grupie KOMSA Polska wyspecjalizowanym w obsłudze projektów związanych z towarami niepełnowartościowymi (ang. second quality goods, used goods). Revived Products świadczy kompleksowe usługi z zakresu selekcji, oceny, klasyfikacji towarów, fotografii produktowej, przygotowaniem artykułów do opcjonalnego procesu rewitalizacji, refurbishment opakowania i urządzenia (łącznie z softem), aż po ewentualną pomoc w upłynnieniu towaru. Działając w ten sposób Revived Products pomaga partnerom KOMSA Polska, którzy mają problem m.in. z towarami pochodzącymi z 14 dniowych zwrotów konsumenckich.

USŁUGA SELEKCJI I KLASYFIKACJI

Usługa selekcji i klasyfikacji towarów (w skr. usługa SK) pozwala na przeprowadzenie dokładnej oceny towarów niepełnowartościowych pod kątem ich dalszej, prawidłowej komercjalizacji i upłynnienia lub opcjonalnie skierowania do rewitalizacji w zakresie opakowania, fizycznych parametrów produktu (np. uszkodzona obudowa) lub zmian na poziomie oprogramowania (np. czyszczenie pamięci).

USŁUGA REFURBISHMENTU

Refurbishment jest procesem, dzięki któremu urządzenie może odzyskać pierwotną wartość użytkową, umożliwiającą sprzedawcy odzyskanie części marży przy ponownej jego sprzedaży do konsumenta. Po przeprowadzeniu procesu SK wiemy dokładnie, jaki zakres napraw i odświeżenia jest niezbędny lub sugerowany przez RVP, aby produkt można było wprowadzić ponownie do sprzedaży.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: uslugi@komsa.pl

DOŁĄCZ DO GRUPY ZAKUPOWEJ

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana hurtowym zakupem w atrakcyjnych cenach w pełni sprawnych technicznie towarów pochodzących ze zwrotów konsumenckich, podaj nam swoje dane kontaktowe, a wprowadzimy Cię na listę mailingową RVP – jak tylko pojawią się jakieś ciekawe oferty, otrzymasz od nas niezwłocznie informację. Swoje dane (nazwa firmy, adres email, osoba kontaktowa, telefon kontaktowy) prześlij do nas na adres uslugi@komsa.pl, dołączając tekst: „Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez KOMSA Polska Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na używanie przez KOMSA Polska Sp. z o.o. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celu przekazywania mi oferty marketingowej”.