KOMSA Poland | Większa kontrola i realizm na boisku futbolowym w Madden NFL 24 na PS5!
22076
post-template-default,single,single-post,postid-22076,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Większa kontrola i realizm na boisku futbolowym w Madden NFL 24 na PS5!

09 kw. Większa kontrola i realizm na boisku futbolowym w Madden NFL 24 na PS5!

Dzięki najnowszej wersji FieldSENSE™, korzystaj z ulepszonych fundamentów rozgrywki, które wynoszą rozgrywkę w Madden NFL 24 na nowe wyżyny.

Fizyczność zawodników NFL została zaprezentowana jak nigdy dotąd, dzięki całkiem nowej technologii SAPIEN, będącej skokiem naprzód w autentyczności zawodników NFL. Ciała sportowców są lepiej zdefiniowane i różnorodne, co przekłada się na realistyczny ruch zawodników.

Superstar: The League

Spersonalizuj swoją supergwiazdę, aby zaliczyć cele, takie jak NFL Combine, który przesądza o kolejności w drafcie. Zdefiniuj własne dziedzictwo, rozegraj całkiem nowe mini-gry i rozwiń swojego zawodnika na różnych pozycjach.

Superstar Showdown

Decyduj o zagrywkach w locie, niczym dominująca supergwiazda, zyskaj informacje o zawodnikach w czasie rzeczywistym i graj z klasą, dzięki najgorętszemu sprzętowi w grze. Dalej rozwijaj swojego awatara i graj ze znajomymi lub przeciwko nim, w starciach 3 na 3, z całkiem nową atmosferą.

Aktualizacje trybu Franchise

Rozgrywaj minigry i treningi podczas obozu szkoleniowego, aby rozwijać swoją drużynę. Skorzystaj z usprawnionego systemu przenoszenia drużyny – czekają na Ciebie nowe miasta i stroje, dzięki którym napiszesz własną historię w trybie Franchise.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl