KOMSA Poland | Witaj w nowej erze światowej gry, która sprowadza na boisko niezrównaną autentyczność – FC24 na PS5!
21851
post-template-default,single,single-post,postid-21851,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Witaj w nowej erze światowej gry, która sprowadza na boisko niezrównaną autentyczność – FC24 na PS5!

01 gru Witaj w nowej erze światowej gry, która sprowadza na boisko niezrównaną autentyczność – FC24 na PS5!

EA SPORT FC 24 to początek przyszłości futbolu. Doświadcz innowacyjności i autentyczności, poczuj się bliżej rozgrywki w wyjątkowo realistycznym doświadczeniu piłkarskim z najlepszymi graczami z największych klubów, lig i zawodów na całym świecie.

Doświadcz niezrównanego realizmu w każdym meczu dzięki trzem najnowszym technologiom: HyperMotionV, PlayStyles zoptymalizowanej przez Opta i ulepszonemu silnikowi Frostbite.

EA SPORTS FC 24 sprowadza na boisko niezrównaną autentyczność dzięki ponad 19 000 zawodników z pełną licencją, 700 drużynom i 30 ligom, w tym UEFA Men’s Champions League oraz UEFA Women’s Champions League.

Dzięki technologii HyperMotionV gra do złudzenia przypomina rzeczywistą rozgrywkę. Wykorzystujemy dane wolumetryczne z ponad 180 profesjonalnych meczów piłki nożnej mężczyzn i kobiet, dzięki czemu ruchy zawodników w grze dokładnie odzwierciedlają rzeczywiste zachowania na boisku.

Technologia stylów gry PlayStyles, zoptymalizowana przez Opta, wymiaruje sportowców, przez co stają się bardziej autentyczni. Analizujemy dane rzeczywistych graczy zebrane przez Opta, a następnie nadajemy zawodnikom charakterystyczne umiejętności, które zwiększają realizm i indywidualizm każdego gracza.

Ulepszony silnik Frostbite zapewnia grę pełną realistycznych szczegółów, pozwalając na nowy poziom zaangażowania w każdy mecz.

Jak innowacyjne funkcje PS5 wzbogacają EA SPORTS FC 24?

– Szybkie wczytywanie: ultraszybki dysk SSD maksymalizuje sesje gry dzięki niemal błyskawicznemu wczytywaniu zainstalowanych gier PS5.

– Efekty dotykowe: responsywne wibracje reagują na Twoje akcje w grze, a więc poczujesz każdy wślizg, kopnięcie i piłkę wpadającą do siatki.

– Dźwięk 3D: poczuj, jak to jest grać w piłkę nożną na największych stadionach, dzięki dźwiękowi 3D który ożywia tłumy kibiców.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl