KOMSA Poland | Wolność zawsze ma swoją cenę. Sprawdź Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PS5!
22184
post-template-default,single,single-post,postid-22184,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wolność zawsze ma swoją cenę. Sprawdź Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PS5!

12 cze Wolność zawsze ma swoją cenę. Sprawdź Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PS5!

Widmo Wolności to nowy dodatek fabularny do Cyberpunka 2077 utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera.

Wróć jako cybernetycznie ulepszony najemnik V i rozpocznij misję o wysoką stawkę. Posługuj się szpiegostwem i intrygami, aby ocalić prezydentkę NUSA. W niebezpiecznej dzielnicy, Dogtown, musisz zawiązać sojusze w ramach sieci zdrad i złowrogich machinacji politycznych.

Czy dasz radę przetrwać?

Zanurz się w nowej fabule

Przejdź do świata szpiegów i stań się tajnym agentem rządu. Infiltruj pilnie strzeżone budynki, likwiduj wrogów i zmierz się z doświadczonymi zawodowcami. Gra wywiadów jest ryzykowna. Porażka nie wchodzi w grę. Odpowiednio dobieraj sojuszników i ujawniaj tajemnice tkwiące w samym środku tego dodatku.

Witaj w Dogtown

Uważaj na siebie w zrujnowanym mieście wewnątrz miasta, w którym rządzą agresywne bojówki. W walących się budynkach czekają tajemnice i okazje, z których skorzystać mogą jedynie gotowi na wszystko. Za tymi murami możesz wykonywać wysokooktanowe zlecenia, których stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej.

Stwórz własny styl gry

Zyskaj na sile dzięki nowemu drzewu umiejętności i stwórz własny, niepowtarzalny styl. Użyj nowych rodzajów broni i wszczepów, aby przetrwać w strzaskanym świecie pełnym zdesperowanych oszustów, sprytnych netrunnerów i bezwzględnych najemników, którzy chcą jedynie zysków i władzy.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl