KOMSA Poland | Xperia Z1 i E3 na wyłączność w KOMSA Polska
16648
post-template-default,single,single-post,postid-16648,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Xperia Z1 i E3 na wyłączność w KOMSA Polska

26 wrz Xperia Z1 i E3 na wyłączność w KOMSA Polska

Dwa modele, którymi będziemy dysponować na wyłączność od października do grudnia 2014 będą SONY Xperia Z1 i E3. Pierwszy z nich jest doskonale znanym, flagowym modelem od SONY ,który dzięki bogatemu wyposażeniu przeznaczony jest dla wymagających użytkowników. Drugim modelem jest Xperia E3, który stanowi wspaniałą alternatywę dla smartfonów ze średniej półki.
Staranne wykonanie, wysoka jakość konstrukcji oraz znakomite parametry obu modeli ,w ich kategoriach cenowych, czynią je pożądanymi na rynku GSM.  Obok Z1 i E3, w naszym portfolio odnaleźć można także ciekawe nowości od SONY  w postaci modeli : Xperia Z3 Compact, Z3 Dual SIM. Są to najnowsze telefony jakie wprowadził na rynek producent, a KOMSA Polska zadbała już o ich dostępność. Co ciekawe, oba wspomniane modele Xperii wyposażone są  w możliwość łączności z najnowszym  Sony Play Station 4, co umożliwia grę na ekranie smartfona przy połączeniu z kontrolerem konsoli.

Warto także dodać, że oprócz najznamienitszych modeli smartfonów SONY Xperia, dysponujemy bardzo szerokim asortymentem oryginalnych i dedykowanych akcesoriów SONY, co niewątpliwie wzbogaca naszą ofertę.