KOMSA Poland | Zapraszamy Resellerów na targi z branży GSM, Fitness, Navi i SmartHome
18761
post-template-default,single,single-post,postid-18761,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zapraszamy Resellerów na targi z branży GSM, Fitness, Navi i SmartHome

24 sie Zapraszamy Resellerów na targi z branży GSM, Fitness, Navi i SmartHome

jutro_RTB_750x300

Dystrybutor KOMSA Polska, sieć aetka Communication Center oraz serwis w-support.pl zapraszają do udziału w konferencji pod hasłem „Gotowi na jutro”, która odbędzie się 18 września br. W Hotelu NARVIL Conference & Spa  w Serocku.

To wyjątkowa okazja spotkania się z liderami rynku: Microsoft, Jabra, Garmin, HTC, SONY, AVM/Fritz, Lenovo, MIO, SAMSUNG, LG, Manta, Teasi, MyKronoz, MaxCom i Kiano i  poznanie ich najnowszych produktów oraz rozwiązań technologicznych. Dzięki przeprowadzonym szkoleniom będzie można zgłębić tajniki dobrych praktyk w zarządzaniu sklepem internetowym, technik i narzędzi promocji oraz rozwijających się trendów w branży elektroniki użytkowej.

W trakcie konferencji każdy Uczestnik będzie miał możliwość dokonania zakupów w specjalnych, promocyjnych cenach na internetowej platformie zakupowej eKomsa.pl.

Porozmawiaj o wspólnej wizji przyszłości i nawiąż bezpośredni kontakt z Dystrybutorem i  przedstawicielami wiodących marek na rynku GSM, Fitness, Navi i SmartHome.

Patronat medialny nad konferencją objął: CRN, Reseller News oraz IT Reseller.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie udziału na: www.komsa-konferencja.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby skorzystać z oferty handlowej należy posiadać dostęp do eKOMSA. Szczegóły na www.ekomsa.pl