KOMSA Poland | Zasilaj swoje urządzenia szybko i bezpiecznie z ładowarką sieciową Samsung 45W – Potęga prędkości w Twojej dłoni!
22210
post-template-default,single,single-post,postid-22210,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zasilaj swoje urządzenia szybko i bezpiecznie z ładowarką sieciową Samsung 45W – Potęga prędkości w Twojej dłoni!

20 cze Zasilaj swoje urządzenia szybko i bezpiecznie z ładowarką sieciową Samsung 45W – Potęga prędkości w Twojej dłoni!

Szybkie ładowanie, aby pozostać w gotowości

Ładuj swoje urządzenia tak, jak na to zasługują. Ciesz się szybkim ładowaniem 45 W urządzeń obsługujących USB-C, które działają w różnorodnych technologiach.

Zawsze w trybie gotowości

Ładowarka 45 W charakteryzuje się niskim poborem mocy w trybie gotowości, poniżej 5 mW. Inteligentna technologia IC pomaga zmniejszyć zużycie energii w trybie gotowości.

Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewnia USB Typu-C

Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewniają kable zgodne z USB typu C. Możesz stosować różne typy kabli, aby ładować różne urządzenia mobilne, które posiadasz. Wystarczy podłączyć kabel – nie musisz zmieniać ładowarki w gniazdku.

Bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń

Chroń swoje urządzenia przed przeciążeniem, zwarciem i wysoką temperaturą. Ładuj je bezpiecznie nawet w niestabilnych warunkach elektrycznych, nie martwiąc się o zakłócenia i prąd odpływowy.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl