KOMSA Poland | Zawsze pod ręką, zawsze na topie! Wybierz bestsellera sprzedaży – Ładowarkę sieciową Samsung 25W.
22155
post-template-default,single,single-post,postid-22155,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zawsze pod ręką, zawsze na topie! Wybierz bestsellera sprzedaży – Ładowarkę sieciową Samsung 25W.

23 maj Zawsze pod ręką, zawsze na topie! Wybierz bestsellera sprzedaży – Ładowarkę sieciową Samsung 25W.

Ładowarka sieciowa 25W

Superszybkie ładowanie, aby pozostać w gotowości. Zapewnij swoim urządzeniom mobilnym wydajne i bezpieczne ładowanie, na które zasługują. Ta ładowarka sieciowa zapewnia superszybkie ładowanie z USB-C PD 3.0 PPS z maksymalną mocą 25W dla zgodnych urządzeń. Więc kiedy zabraknie energii, to nie na długo.

Zgodność z wieloma urządzeniami. Ładowarka ścienna obsługuje urządzenia z systemem Android i nie tylko. Dla ładowarki rozmiar nie ma znaczenia, nadaje się do ładowania zarówno słuchawek jak i laptopa. Naładuje Twoje urządzenia z pełną obsługiwaną prędkością.

Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewnia USB Type-C. Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewniają kable zgodne z USB typu C. Możesz stosować różne typy kabli, aby ładować różne urządzenia mobilne, które posiadasz. Wystarczy podłączyć kabel – nie musisz zmieniać ładowarki w gniazdku.

Ładowarka sieciowa 25W EP-T2510 (C-C)

Superszybkie ładowanie, aby nic Cię nie ominęło. Zapewnij swoim urządzeniom mobilnym wydajne i bezpieczne ładowanie, na które zasługują. Ta ładowarka sieciowa zapewnia superszybkie ładowanie z USB-C PD 3.0 PPS z maksymalną mocą 25 W dla zgodnych urządzeń. Jeśli wyładuje Ci się bateria, szybko przywrócisz ją do życia.

Moc ukryta w kompaktowej formie. Ładowarki są dziś coraz mniejsze. Twoja ładowarka, dostępna w kolorze czarnym i białym, jest teraz cieńsza i bardziej poręczna w podróży niż poprzedni model. To dzięki technologii GaN.

Oszczędzaj w trybie stand-by. Nie zawsze musi działać na pełnych obrotach. Ładowarka minimalizuje pobór mocy w trybie stand-by z 20 mW do 5 mW, maksymalizując oszczędność energii do 75%. Jest również wykonana z mieszanki materiałów, które dbają o planetę, co pozwala nam w ten sposób również troszczyć się o środowisko.

Ładowanie równie bezpieczne, co szybkie. Zapewnij swoim urządzeniom Galaxy tak stabilne i bezpieczne źródło zasilania, jakiego potrzebują. W normalnych warunkach użytkowania ta ładowarka zapewnia ochronę przed zagrożeniami, takimi jak przeciążenie, zwarcia, wahania temperatury i wiele innych.

Uniwersalna kompatybilność. Wrzuć ładowarkę do torby razem ze swoimi urządzeniami Galaxy. Ładuj wygodnie smartfon, tablet czy słuchawki douszne korzystając z superszybkiego ładowania nawet do 25 W.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl