KOMSA Poland | Zostaliśmy certyfikowanym partnerem Fujitsu
20445
post-template-default,single,single-post,postid-20445,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zostaliśmy certyfikowanym partnerem Fujitsu

21 cze Zostaliśmy certyfikowanym partnerem Fujitsu

Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy certyfikowanym partnerem Fujitsu uzyskując pierwszy stopień partnerstwa w sprzęcie biznesowym. Tym samym dołączyliśmy do globalnej sieci 45 000 partnerów handlowych i ponad 16 000 członków programu partnerów – Fujitsu Partner SELECT.

Nasze partnerstwo z Fujitsu  obejmuje notebooki, komputery stacjonarne, monitory, serwery oraz akcesoria biznesowe. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy od naszego dostawcy, idzie z korzyścią dla nas i naszych klientów biznesowych.

Wyróżnienie certyfikatem i dołączenie do grona partnerów SELECT daje nam możliwość dostępu do profesjonalnej wiedzy, narzędzi wsparcia  i uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach, na których wciąż podnosimy swoje kompetencje. Otrzymany przez nas certyfikat, jest dla naszych klientów potwierdzeniem,  że produkty marki Fujitsu, które do nich trafiają są bezpieczne i posiadają niezbędne uprawnienia gwarancyjne.