KOMSA Poland | Zwiększ codzienną wydajność dzięki Samsung SSD 990 EVO!
22219
post-template-default,single,single-post,postid-22219,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zwiększ codzienną wydajność dzięki Samsung SSD 990 EVO!

24 cze Zwiększ codzienną wydajność dzięki Samsung SSD 990 EVO!

Wyróżniająca się szybkość

Model 990 EVO oferuje większe prędkości odczytu i zapisu sekwencyjnego (do 5 000 i 4 200 MB/s) oraz losowego (do 700 i 800 K IOPS), czyli o 43% więcej niż w 970 EVO Plus 2TB. Krótszy czas oczekiwania na gry i szybki dostęp do dużych plików.

Zaawansowana wydajność energetyczna

Długi czas pracy. Dzięki niezwykłej poprawie efektywności energetycznej – o 70% w porównaniu z poprzednim modelem – można pracować dłużej, nie martwiąc się o naładowanie akumulatora. Ponadto, obsługuje tryb Modern Standby, dzięki czemu można pozostać w łączności z Internetem i nadal otrzymywać powiadomienia nawet w stanie niskiego zużycia energii.

Inteligentne zarządzanie energią cieplną

Etykieta rozpraszająca ciepło na dysku 990 EVO pomaga kontrolować temperaturę chipa NAND. Najnowocześniejszy algorytm kontroli temperatury firmy Samsung w połączeniu z funkcją Dynamic Thermal Guard zapewnia stałą i niezawodną wydajność. To wydajność ma być wysoka, a nie temperatura dysku.

Wszechstronne dopasowanie do wszystkich zadań

Wszystkie zadania na jednym dysku SSD. Zwiększa wydajność, by sprostać wymaganiom związanym z grami, biznesem i pracą twórczą. Obsługując najnowsze interfejsy PCIe® 4.0 x4 i PCIe® 5.0 x2, zapewnia elastyczność zarówno w przypadku bieżących obliczeń, jak i przyszłych. Ten wszechstronny zawodnik pozwala utrzymać się w piewszej lidze wydajności.

Innowacyjność w praktyce

Pamięci flash NAND firmy Samsung od dziesięcioleci zasilają przełomowe technologie, które zmieniły każdy aspekt naszego codziennego życia. Technologia flash NAND została także zastosowana w naszych dyskach SSD i stanowi silny impuls dla kolejnych innowacji.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl