W przyspieszonym tempie na torzetygodnie sprzedażowe w KOMSA

Najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach  

W KOMSA włączamy turbo i do końca roku wdrażamy tygodnie promocyjne dla naszych Klientów. Razem wystartujmy na najwyższych obrotach w kierunku końca roku. Przy każdym okrążeniu znajdziesz sensacyjne promocje, niesamowite ceny oraz najlepsze produkty z segmentu IT, UCC, sieci i mobile.  

Wrzuć z nami wyższy bieg i odnieś sukces pod koniec roku biznesowego.  

Co tydzień nasz zespół daje z siebie wszystko, chcesz również dołączyć do wyścigu? 

 

 

Po Unify kolejne okrążenie rozpoczyna Poly ze swoimi słuchawkami w niesamowitych cenach!

Przed nami drugie okrążenie na torze wyścigowym z KOMSA! Tym razem prezentujemy świetną ofertę na słuchawki Poly. Ale uwaga, ta promocja jest ważna tylko do wyczerpania zapasów! 

 

 

Na linii startu: Unify
od 30 października do 12 listopada

We wstecznym lusterku

Wystartowaliśmy z akcją tygodnii promocyjnych z rewelacyjnymi rabatami rozpoczynając od produktów marki Unify.

Przegapiliście ofertę? Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, czy mamy jeszcze zapasy na magazynie.  Masz pytania lub zainteresowała Cię nasza oferta?
Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wspólnie rozwiązać Twoje potrzeby. Zadzwoń, napisz e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Czekamy na Twój sygnał!

Zapisując się do newslettera przez wysłanie formularza wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych oraz informacji handlowych od Komsa Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Administrator) drogą e-mailową dotyczących oferty Administratora i jego partnerów biznesowych. Administrator przetwarza dane osobowe w celu wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.
Twoje korzyści jako partner KOMSA

Chcesz wziąć udział w naszych tygodniach promocyjnych, ale nie jesteś jeszcze partnerem KOMSA? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Copyrights © Komsa Poland A Westcoast Group Company
Create a