KOMSA Poland | ASUS ExpertBook B1 B1502 z systemem Windows 11 PRO!
21815
post-template-default,single,single-post,postid-21815,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

ASUS ExpertBook B1 B1502 z systemem Windows 11 PRO!

20 lis ASUS ExpertBook B1 B1502 z systemem Windows 11 PRO!

Predestynowany do wysokiej produktywności. Skonfigurowany do Twojej działalności biznesowej.

Wyposażony w przydatne w działalności biznesowej funkcje i wysoką moc laptop ASUS ExpertBook B1 to idealny wybór dla ambitnych przedsiębiorstw i inspirujących instytucji edukacyjnych. Dzięki kompaktowej konstrukcji, jasnemu i wyświetlającemu ostry obraz 15,6-calowemu ekranowi zapewniającemu żywe efekty wizualne, a także imponującej wydajności, funkcjom bezpieczeństwa na poziomie korporacyjnym, trwałości klasy wojskowej i szerokim możliwościom połączeń, ExpertBook B1 jest idealnym mobilnym asystentem, który będzie wartością dodaną w Twojej działalności biznesowej.

Dzięki 15,6-calowemu ekranowi NanoEdge i szerokiemu kątowi widzenia 178° ExpertBook B1 zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania – w każdym scenariuszu zastosowań. Dzięki ekranowi NanoEdge laptop ExpertBook B1 ma kompaktowe wymiary, dlatego możesz łatwo wsunąć go do plecaka i ruszać do nawet całodniowej pracy w dowolnym miejscu.

Z laptopem ExpertBook B1 możesz cieszyć się wydajnością do wymagających zadań, dzięki zaawansowanemu technologicznie procesorowi 12. generacji Intel Core, który zapewnia wysoką moc obliczeniową wymaganą do wykonania pracy. Ponadto dysponując nawet 48 GB pamięci i dyskiem o dużej pojemności, Expertbook B1 jest laptopem do zastosowań biznesowych, z którym wykonasz nawet najbardziej intensywne zadania i uzyskasz szybki dostęp do potrzebnych treści. Ponadto jest również wyposażony pod kątem zapewnienia nieprzerwanej łączności, z eliminującą zatory w sieci kartą Wi-Fi 6E, która umożliwia szybkie i stabilne połączenie.

Zapewniając rozbudowane, niezawodne funkcje bezpieczeństwa, laptop ExpertBook B1 jest Twoim optymalnym osobistym ochroniarzem, stojącym na straży poufnych plików.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl