KOMSA Poland | Słuchaj dźwięku studyjnej jakości otaczającego Cię z każdej strony z technologią Sound by Bose!
22134
post-template-default,single,single-post,postid-22134,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Słuchaj dźwięku studyjnej jakości otaczającego Cię z każdej strony z technologią Sound by Bose!

09 maj Słuchaj dźwięku studyjnej jakości otaczającego Cię z każdej strony z technologią Sound by Bose!

Nowa rzeczywistość dźwięku!

Twoja ulubiona muzyka i filmy zasługują na lepszy dźwięk. Dlatego stworzone zostały słuchawki moto buds+ z technologią Sound by Bose. Słuchaj dźwięku studyjnej jakości otaczającego Cię z każdej strony, podczas gdy pozostajesz zawsze pośrodku sceny dzięki technologii Dolby Head Tracking™. Słuchaj godzinami, szybko ładuj i nie obawiaj się zalania ani zachlapania — telefon jest chroniony hydrofobową powłoką.

Łatwość konfiguracji, personalizacji i sterowania sprawia, że słuchawki moto buds+ są doskonałym dopełnieniem Twojego smartfona motorola.

Usłysz każdy detal

Słuchaj muzyki i ścieżek dźwiękowych filmów odtwarzanych z czystością i natężeniem, na jakie zasługują, dzięki dynamicznym sterownikom i formatowi Hi-Res Audio.

Zgodność z technologią Dolby Head TrackingTM

Pozostań na środku sceny i zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby AtmosTM.

Przedstawiamy system dźwięku Sound by Bose

Słuchawki moto buds+ wykorzystują wyjątkową wiedzę firmy Bose dotyczącą aktywnego wyciszania szumów i regulacji ustawień korektora (EQ), czego efektem jest dokonały dźwięk. Nasze słuchawki moto buds+ uzyskały certyfikat firmy Bose potwierdzający niezrównane wrażenia słuchowe.

Zrób sobie dźwięk

Zablokuj zewnętrzne dźwięki, aby pozostać w swojej strefie, albo włącz tryb kontaktu, aby słyszeć, co dzieje się dookoła.

Płynna integracja

Korzystaj z bogactwa możliwości dzięki dostosowaniu elementów sterujących, personalizuj ustawienia wyciszania szumów i zezwalaj na połączenie z dwoma różnymi urządzeniami w aplikacji moto buds.

Nie przerywaj muzyki

Do 8 godzin odtwarzania w jednej sesji i do 38 godzin odtwarzania przy całkowicie naładowanym etui ładującym to gwarancja zabawy non-stop. Możliwość bezprzewodowego doładowania to jeszcze więcej godzin zasilania, kiedy jesteś w drodze.

Zaprezentuj swój styl

Wygląd, który sprawi, że wyróżnisz się z tłumu i hydrofobowa powłoka, aby rozpryski i zachlapania nie przerwały muzyki.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl