KOMSA Poland | Asus ExpertBook B3 B3404 z systemem Windows 11 Pro. Najbezpieczniejszy system Windows w historii.
22138
post-template-default,single,single-post,postid-22138,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Asus ExpertBook B3 B3404 z systemem Windows 11 Pro. Najbezpieczniejszy system Windows w historii.

10 maj Asus ExpertBook B3 B3404 z systemem Windows 11 Pro. Najbezpieczniejszy system Windows w historii.

Twoja wizja, nasza pasja

Laptopy ExpertBook dostępne są wszędzie tam gdzie prowadzisz biznes, abyś mógł realizować wizje i utrzymać przewagę w ciągle zmieniającym się świecie. Jesteśmy ekspertami w budowaniu godnej zaufania niezawodności, tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, upraszczaniu zarządzania i inżynierii zrównoważonego rozwoju.

Najwyższa mobilność

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy poza nim, notebooki ExpertBook zostały skrupulatnie zaprojektowane z myślą o ekstremalnej mobilność – mają cienką, lekką obudowę, wzmocnioną konstrukcję i baterię wystarczającą na cały dzień pracy. Zaprojektowano je również z myślą o pracy hybrydowej, z wbudowaną dwukierunkową technologią redukcji szumów napędzaną przez sztuczną inteligencję, dzięki czemu niepożądane dźwięki pozostają na zewnątrz.

Produktywna wydajność

Zaprojektowane z myślą o biznesie, laptopy ExpertBook mają różne formy i są zbudowane tak, aby zmaksymalizować produktywność, umożliwiając Ci przyspieszenie każdego dnia pracy. Dzięki elastycznym konfiguracjom, takim jak podwójny dysk SSD i pamięć o dużej pojemności, oraz wszechstronnym możliwościom połączeniowym, w tym pełnemu zestawowi portów, są one gotowe do współpracy z różnymi urządzeniami peryferyjnymi.

Niezawodność godna zaufania

Wszystkie komputery ExpertBook są testowane pod kątem wytrzymałości i trwałości oraz spełniają amerykańskie normy wojskowe MIL-STD-810H. Wzmocniona konstrukcja zapewnia długą żywotność, a konstrukcja umożliwia łatwą konserwację i modernizację – są one wyposażone w funkcje bezpieczeństwa klasy korporacyjnej, które zapewniają bezpieczeństwo danych. Krótko mówiąc, są one dostosowane do potrzeb biznesu i zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i niezawodności.

Nieodłączna trwałość

Zaangażowany w tworzenie zrównoważonej przyszłości, ASUS przestrzega surowych wymogów środowiskowych, zapewniając zgodność wszystkich swoich produktów na wszystkich etapach ich cyklu życia. Notebooki ASUS ExpertBooks są zaprojektowane tak, by były energooszczędne, dzięki czemu otrzymały certyfikat ENERGY STAR® i EPEAT™ – minimalizują zarówno długoterminowe koszty eksploatacji, jak i wpływ na środowisko.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl