KOMSA Poland | Brak pomysłu pod choinkę? Kontrolery bezprzewodowe od Microsoft jako idealny prezent!
21881
post-template-default,single,single-post,postid-21881,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Brak pomysłu pod choinkę? Kontrolery bezprzewodowe od Microsoft jako idealny prezent!

19 gru Brak pomysłu pod choinkę? Kontrolery bezprzewodowe od Microsoft jako idealny prezent!

Wypróbuj bezprzewodowy kontroler Xbox o unowocześnionym designie, dzięki któremu sprzęt ten zyskał precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i odświeżony kształt, a do tego zapewnia zwiększony komfort podczas rozgrywki. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z fakturą i hybrydowemu padowi kierunkowemu. Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj i zawartość za pomocą specjalnego przycisku Udostępnij. Graj na różnych urządzeniach — takich jak Xbox Series X|S, Xbox One, komputer z systemem Windows oraz urządzenia z systemem Android i iOS.

Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały za pomocą nowego przycisku Udostępnij.

Celuj dokładnie dzięki nowemu hybrydowemu padowi kierunkowemu i fakturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy.

Łatwo paruj i zmieniaj urządzenia, takie jak Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, komputery z systemem Windows oraz urządzenia z systemami Android i iOS.

Urządzenie obsługuje technologie Xbox Wireless i Bluetooth zapewniające możliwość bezprzewodowego grania na konsolach, komputerach, telefonach i tabletach. Do urządzenia pasują dowolne słuchawki ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl