KOMSA Poland | Sprawdź premierę słuchawek Steelseries Arctis Nova Pro Wireless w białym kolorze!
22116
post-template-default,single,single-post,postid-22116,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Sprawdź premierę słuchawek Steelseries Arctis Nova Pro Wireless w białym kolorze!

26 kw. Sprawdź premierę słuchawek Steelseries Arctis Nova Pro Wireless w białym kolorze!

Dźwięk do gier o wysokiej wierności z aktywną redukcją szumów.

– Dwa złącza USB obsługują PC, Mac, PlayStation, Switch, VR i inne

– System akustyczny Nova Pro z przetwornikami Premium Hi-Res i oprogramowaniem Sonar

– Aktywna redukcja szumów (ANC) z trybem przezroczystości

– Przełączanie między 2 akumulatorami podczas pracy pozwala grać bez przerwy

– Jednoczesne połączenie 2,4 GHz i Bluetooth łączy dźwięk z gry i urządzenia mobilnego

– Chowany mikrofon z redukcją szumów wspomaganą przez SI

– 360 Dźwięk przestrzenny na PC (oprogramowanie Sonar) i PS5 (Tempest 3D audio)

Wszechmocny dźwięk

Usłysz dźwięk z gry jak nigdy dotąd. Przenieś się do innego świata wciągającej gry. Oto wszechmocny dźwięk Almighty Audio.

System akustyczny Nova Pro

System akustyczny Nova Pro łączy najwyższą czystość i jakość dźwięku, podnosząc poprzeczkę znaczenia dźwięku w grach. Nasi inżynierowie dźwięku przesunęli granicę legendarnej wydajności dzięki zastosowaniu przetworników Premium High Fidelity, uzyskując czystość dźwięku niespotykaną w innych zestawach słuchawkowych do gier.

Zatrać się w pejzażu dźwiękowym dzięki 360° Spatial Audio i przenieś to, co już jest niesamowite, na wyższy poziom – dzięki SteelSeries Sonar Audio Software Suite. Przejmij całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwiękowym z magiczną precyzją, podkreślając każdy krytyczny krok, przeładowanie lub wokal, korzystając z parametrycznego korektora klasy Pro, pierwszego w grach.

Aktywna redukcja szumów dla graczy

W pełni zanurz się w dźwięku dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów, która usuwa hałas z zewnątrz za pomocą zaawansowanego 4-mikrofonowego systemu hybrydowego. Tryb przezroczystości jest dostępny po naciśnięciu przycisku, a poziomy słyszalności można regulować w zależności od sytuacji.

Mikrofon z funkcją redukcji szumów AI

Wyróżniaj się dzięki krystalicznie czystej komunikacji, ponieważ oprogramowanie do redukcji szumów napędzane przez sztuczną inteligencję oczyszcza dźwięk. Dwukierunkowy mikrofon o jakości studyjnej redukuje hałas o 25 dB na każdej platformie, a po całkowitym schowaniu idealnie wtapia się w nausznik. Mikrofon współpracuje z algorytmami sztucznej inteligencji firmy Sonar Software, które wyciszają szum otoczenia, eliminując stukanie w klawiaturę i naciskanie przycisków.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl