KOMSA Poland | Przedstawiamy fascynującą nową wersję przełomowego klasyku horroru akcji – Resident Evil 4 Remake.
22113
post-template-default,single,single-post,postid-22113,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Przedstawiamy fascynującą nową wersję przełomowego klasyku horroru akcji – Resident Evil 4 Remake.

25 kw. Przedstawiamy fascynującą nową wersję przełomowego klasyku horroru akcji – Resident Evil 4 Remake.

Akcja tytułu rozpoczyna się w momencie, gdy Kennedy otrzymuje rozkaz odszukania zaginionej córki prezydenta. Ślady prowadzą do tajemniczego miasteczka w Hiszpanii. Na miejscu okazuje się, że wioska ta opanowana została przez sektę Los Iluminados, której przewodzi charyzmatyczny Osmund Saddler. Dodatkowo mieszkańcy osady zostali zakażeni pasożytem Las Plagas i zmienili się w potwory.

Resident Evil 4 to typowa trzecioosobowa gra akcji. Podczas przygody eksplorujemy kolejne lokacje i walczymy z napotkanymi przeciwnikami. Do naszej dyspozycji oddano szeroki wachlarz ciosów oraz broni palnej. Deweloperzy zadbali, by odświeżona wersja produkcji otrzymała kilka dodatkowych usprawnień. Dzięki temu w grze pojawia się między innymi możliwość sparowania nożem ataków piłą mechaniczną.

Lokacje wypełnione są różnymi interaktywnymi obiektami, które można wykorzystać podczas walki. Przykładowo, strzelając w lampę możemy wzniecić pożar i odciąć przeciwnikom drogę.

Istotną rolę w produkcji odgrywa również inteligencja przeciwników. Zamiast z bezmyślnymi zombie mierzymy się z ludźmi zainfekowanymi pasożytem. W związku z tym są oni w stanie współpracować i przeprowadzać bardziej skoordynowane ataki.

Resident Evil 4 powstał na silniku RE Engine i stanowi kompleksowe odświeżenie graficzne kultowej produkcji z 2005 roku. Podczas gry widzimy całkiem nowe modele postaci oraz przeprojektowane lokacje. Deweloperzy zadbali jednak, by całość zachowała klimat znany z oryginału. Oprócz tego dostosowano również sterowanie, tak by było ono adekwatne do współczesnych standardów.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl