KOMSA Poland | Poznaj zestaw słuchawkowy Sony PULSE 3D, idealny w połączeniu z Play Station 5!
22109
post-template-default,single,single-post,postid-22109,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poznaj zestaw słuchawkowy Sony PULSE 3D, idealny w połączeniu z Play Station 5!

22 kw. Poznaj zestaw słuchawkowy Sony PULSE 3D, idealny w połączeniu z Play Station 5!

Wsłuchaj się w prawdziwe odgłosy wirtualnych lokacji wraz z trójwymiarowym dźwiękiem Sony PULSE 3D do PS5. Zyskasz z ich pomocą stabilne, bezprzewodowe połączenie z konsolą PlayStation 5, możliwość zabawy w ulubionej pozycji oraz wygodę dostosowaną do wielogodzinnych kampanii, meczów i rywalizacji z przyjaciółmi.

Minimalistyczny design

Wyprofilowany pałąk, foremne muszle w kolorze Nocnej Czerni i błyszczące lekko wykończenia. Wszystko to sprawia, że zestaw słuchawkowy znakomicie wygląda. Idealnie uzupełnia też zjawiskowy styl samej konsoli.

Sygnał w zasięgu

Udoskonalona konstrukcja umożliwia błyskawiczne sparowanie PS5 z Sony PULSE 3D oraz bezprzewodowe przesyłanie dźwięku bez zniekształceń. Dodatkowe elementy sterujące pozwolą sprawne dostrojenie głośności. Ładowanie? Z portem USB-C jest szybkie i wygodne.

Wyjątkowe brzmienie

Technologia Tempest 3D AudioTech oferuje rozrywkę obfitującą w przestrzenne efekty dźwiękowe, audiofilską dokładność obrazowania oraz jeszcze lepszą kierunkowość. Z łatwością rozpoznasz pozycję nieprzyjaciela, a ultrarealistyczne odgłosy silnika, karabinu bądź fantastycznych bestii spotęgują atmosferę oraz realizm gamingowej przygody.

Łatwe dostrajanie

Potrzebujesz mocniejszego basu lub podbicia dialogów? Ustawienia Sony PULSE 3D możesz zmieniać bezpośrednio z menu konsoli PlayStation 5. Wbudowany korektor dysponuje 3 gotowymi profilami dźwięku oraz 3 slotami do zapisywania własnych preferencji. Z ich pomocą każdy film, przebój muzyczny czy gra będzie brzmieć tak jak lubisz.

Elastyczne pady

Zapomnij o ucisku w trakcie dłuższej zabawy – nauszniki wypełnione miękkim pluszem wyeliminują zbędny napór, aby głowa mogła odpoczywać mimo wielu godzin spędzonych przed ekranem. Są na tyle duże, że mieszczą małżowiny uszne. Izolacja hałasów z zewnątrz jest więc jeszcze lepsza, a uzyskany komfort prawdziwie bezkompromisowy.

Bitewna komunikacja

Dzięki 2 zintegrowanym mikrofonom komendy głosowe prześlesz z dala od szumów. Pojedynki online i taktyczna walka w grupie staną się tym samym wygodniejsze.

Zapas energii

Korzystaj z zalet urządzenia przez nawet 12 godzin przed kolejnym uzupełnieniem. Bez kabla pograsz z PS5, PS4 a nawet na PC, gdyż zestaw uzupełnia adapter bezprzewodowy.

Pełna swoboda

Chcesz posłuchać muzyki z odtwarzacza MP3? Podepnij go do gniazda jack 3,5 mm. Złącze przyda się też, gdy zechcesz przenieść się do wspaniałego świata PlayStation VR.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl