KOMSA Poland | Skorzystaj z wyjątkowej promocji na monitory Samsung! Wydłuż gwarancję do 5 lat!
22124
post-template-default,single,single-post,postid-22124,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Skorzystaj z wyjątkowej promocji na monitory Samsung! Wydłuż gwarancję do 5 lat!

02 maj Skorzystaj z wyjątkowej promocji na monitory Samsung! Wydłuż gwarancję do 5 lat!

Monitory Samsung od dzisiaj (02.05) ofercie Komsa w promocyjnej cenie!

Wybierz wydłużoną gwarancję obejmującą aż 5 lat!

Promocja trwa do 31.05.2024 lub wyczerpania zapasów produktów promocyjnych.

Monitor biznesowy C432, 24″, IPS, 100 Hz

Matryca IPS pozwala doświadczyć wspaniałych kolorów na całym ekranie. Pozostają one jasne i wyraźne nawet po zmianie kąta widzenia. Odcienie są reprezentowane wiernie i spójnie. Obraz gier, filmów i treści kreatywnych jest żywy i dynamiczny. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu gracz lub widz nie przeoczy niczego w szybkim nurcie akcji. Super płynna rozrywka. Rozwiązanie AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z możliwościami karty graficznej, by ograniczyć do minimum „rwanie” obrazu. Dzięki temu można oglądać filmy i grać bez zacięć. Nawet sceny o dynamicznej akcji zachowują ciągłość i rozgrywają się płynnie.

Monitor biznesowy C432, 27″, IPS, 100 Hz

Możliwość zoptymalizowania ustawień widoku gry to oczywiste źródło przewagi w rywalizacji. Kolory i kontrast można dostosować w jednej chwili, by ujęcia stały się żywsze, nie pozwalając przeciwnikom ukryć się w mroku. Ponadto, specjalny tryb gry wzbogaca obraz o dodatkowe szczegóły. Zarówno podczas pracy, jak i rozrywki warto zadbać o swój wzrok i komfort – szczególnie podczas dłuższych sesji przed monitorem. Zaawansowane funkcje ochrony wzroku certyfikowane przez instytut TÜV zmniejszają zmęczenie, minimalizując niebieskie światło i drażniące migotanie ekranu. Komplet portów wejściowych zgodnych z najnowszymi standardami zapewnia wygodną pracę z komputerem. Do portów USB, HDMI, D-sub i DP monitora można przyłączyć jednocześnie wiele urządzeń. To wszechstronny pakiet łączności.

Sprawdź warunki obowiązującej promocji i zgadnij monitory Samsung w niższej cenie z wydłużoną gwarancją!

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z nowymi regulacjami dotyczącymi BHP na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe żeby być na bieżąco.

Monitory Samsung w promocyjnych cenach i z wydłużoną gwarancją znajdziesz w ofercie Komsa Poland! Sprawdź dostępność już dziś.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Piotrem Gęsickim (piotr.gesicki@komsa.pl) lub napisz do nas na commercial@komsa.pl.

Nie zwlekaj dłużej – skorzystaj z wyjątkowych ofert już teraz!