KOMSA Poland | Daj się porwać oryginalnej, dwutonowej konstrukcji. Sony konsola Play Station 5 + Pulse 3D.
21671
post-template-default,single,single-post,postid-21671,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Daj się porwać oryginalnej, dwutonowej konstrukcji. Sony konsola Play Station 5 + Pulse 3D.

12 wrz Daj się porwać oryginalnej, dwutonowej konstrukcji. Sony konsola Play Station 5 + Pulse 3D.

Słuchawki Pulse 3D – ciesz się płynnymi bezprzewodowymi wrażeniami dzięki zestawowi słuchawkowemu dostosowanemu do dźwięku 3D na konsolach PS5. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE 3D cechuje się udoskonaloną konstrukcją, dwoma mikrofonami z funkcją redukcji szumów, ładowaniem przez USB Type-C oraz szeregiem prostych w obsłudze elementów sterujących.

Dostosuj ustawienia korektora graficznego zestawu słuchawkowego bezpośrednio z menu PS5, korzystając z trzech łatwo dostępnych ustawień wstępnych oraz trzech dodatkowych miejsc na własne ustawienia. Baw się stylowo dzięki wyrafinowanym, pluszowym nausznikom i paskowi pałąka.

Dwa wbudowane mikrofony z redukcją szumów zostały umieszczone w takim miejscu, aby umożliwić Ci bezproblemową komunikację ze znajomymi online. Dostosuj konfigurację w trakcie rozgrywki dzięki wbudowanemu przyciskowi MUTE oraz elementom do sterowania głośnością główną, głośnością w grze oraz głośnością czatu. W prosty sposób sprawdź, jak słyszą Cię koledzy z drużyny, dzięki przyciskowi do kontrolowania mikrofonu.

Konsola Play Station 5 – ogromna moc i responsywność, dysk SSD szybki jak błyskawica, gaming w jakości 4K, ray tracing, przestrzenne brzmienie 3D i wiele innych technologii, które bez reszty wciągną Cię w wirtualny świat. Unikalny świat PlayStation 5 jest bliżej niż myślisz.

Ray tracing bezbłędnie odwzorowuje cienie i odbicia światła, zmieniając tak naprawdę oprawę graficzną gier. To, co znałeś do tej pory było ledwie namiastką realizmu. PlayStation 5 wprowadza nową jakość, potęgowaną dodatkowo technologią HDR. Tylko pomyśl: śledzenie promieni, głęboka czerń, intensywne kolory – to wszystko w Twojej konsoli. Na PlayStation 5 zagrasz w 120 kl./s, podziwiając dynamiczne, ostre jak brzytwa obrazy i wyeksponowane detale. W wybranych tytułach osiągniesz też 120 Hz w jakości 4K. Poczuj dreszcz emocji, jaki towarzyszy ogrywaniu ekskluzywnych tytułów w jakości, jakiej nie zaznałeś nigdy dotąd.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl