KOMSA Poland | Konsola Xbox Series S 1TB Carbon Black – idealny prezent dla każdego!
21874
post-template-default,single,single-post,postid-21874,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Konsola Xbox Series S 1TB Carbon Black – idealny prezent dla każdego!

15 gru Konsola Xbox Series S 1TB Carbon Black – idealny prezent dla każdego!

Doświadcz wydajnej i przede wszystkim szybkiej pracy konsol – Xbox Series S w kolorze Carbon Black jest wyposażona w dysk SSD o pojemności 1 TB. Trzymaj ulubione tytuły, nagrane gameplaye i wiele innych na pojemnym dysku. To Ty decydujesz, co zrobisz z wolną przestrzenią dysku.

Poznaj funkcję Quick Resume, dzięki której w pełni wykorzystasz każdą minutę gry. Dodatkowo dzięki technologii Xbox Velocity Architecture konsola zapewni Ci ekspresowe ładowanie oraz rozgrywkę w 120 klatach na sekundę.

Oglądaj ulubione filmy i seriale w 4K z Disney+, Netflix, Amazon, Hulu, Filmy i TV Microsoft i wieloma innymi platformami. Przesyłaj strumieniowo swoją rozgrywkę i oglądaj innych z konsolą Xbox Series S w kolorze Carbon Black.

Dołącz do grona graczy, którzy grają w gry z każdej generacji konsol Xbox. Dzięki setkom zoptymalizowanych tytułów Twoje możliwości rozgrywki są większe niż kiedykolwiek.

Wykorzystuj w pełni możliwości konsoli Xbox Series S – 1 TB poprzez Xbox Game Pass Ultimate (subskrypcja sprzedawana oddzielnie) i graj jako pierwszy w nowe tytuły gier, takie jak Starfield oraz Forza Motorsport już w dniu premiery. Dodatkowo możesz cieszyć się wieloma grami, takimi jak Minecraft Legends, Halo Infinite i Forza Horizon 5 ze znajomymi na konsoli, PC i w chmurze.

Podłącz do konsoli Xbox Series S zakupione akcesoria do gier z Xbox One — takie jak kontrolery, zestawy słuchawkowe i nie tylko. Ciesz się grą na Twoich warunkach.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl