KOMSA Poland | Konsola Xbox Series S 512GB tańsza o 300 zł na święta!
21886
post-template-default,single,single-post,postid-21886,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Konsola Xbox Series S 512GB tańsza o 300 zł na święta!

20 gru Konsola Xbox Series S 512GB tańsza o 300 zł na święta!

Zrób sobie prezent i odbierz konsolę Xbox Series S 512Gb w kolorze Robot White za 1099zł brutto!

Xbox Series S w kolorze białym zapewnia szybkość i wydajność. Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki funkcji szybkiego wznawiania, szybkiemu ładowaniu i szybkości do 120 klatek na sekundę dzięki technologii Xbox Velocity Architecture. Graj w gry cyfrowe z czterech generacji konsol Xbox dzięki setkom zoptymalizowanych gier, które wyglądają lepiej i zapewniają lepsze wrażenia z gry niż kiedykolwiek wcześniej.

Xbox Series S w kolorze białym zapewnia szybkość i wydajność dzięki:
-4 teraflopy mocy obliczeniowej.
-512 GB pamięci SSD.
-Cyfrowemu graniu bez płyt.
-120 klatkom na sekundę.

Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki technologii Quick Resume, zapewniającej możliwość szybkiego wznowienia wcześniej zakończonej rozgrywki. Dodatkowo możesz uzyskać w grach aż do 120 klatek na sekundę dzięki architekturze Xbox Velocity.

Dzięki dostępowi do Disney+, Netflix, Amazon, Hulu, Filmy i TV Microsoft i nie tylko, możesz cieszyć się filmami i serialami nawet na swojej konsoli. Rozrywka ma więcej niż jedno oblicze!

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl