KOMSA Poland | LENOVO
17139
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17139,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

LENOVO

 

Lenovo Group Limited – firma informatyczna, największy na świecie producent komputerów osobistych według szacunków firm IDC oraz Gartner.

 

Historia Lenovo rozpoczęła się ponad trzydzieści lat temu od grupy jedenastu inżynierów
w Chinach. Obecnie stanowią różnorodną grupę myślących przyszłościowo wizjonerów
i innowatorów w ponad 160 krajach. Nieustannie opracowują nowe technologie, dzięki którym świat staje się ciekawszy, a skomplikowane globalne problemy — łatwiejsze do rozwiązania.

Chcą zmieniać doświadczenia klientów przy użyciu technologii, a także sposób interakcji zarówno klientów, jak i technologii z otaczającym nas światem. Budują podstawy przyszłych możliwości przy użyciu technologii kształtowanych przez rozszerzoną inteligencję, która zwiększa potencjał człowieka.

Wizja Lenovo to tworzenie urządzeń osobistych, które zachęcają więcej osób do zakupu, kultury, do której więcej osób pragnie przynależeć, a także stabilnego przedsiębiorstwa, które cieszy się szacunkiem na całym świecie.