KOMSA Poland | Poznaj drugą część epickiej gry na Play Station 5 od Sony, jaką jest Spider-Man 2!
21805
post-template-default,single,single-post,postid-21805,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poznaj drugą część epickiej gry na Play Station 5 od Sony, jaką jest Spider-Man 2!

15 lis Poznaj drugą część epickiej gry na Play Station 5 od Sony, jaką jest Spider-Man 2!

Dwaj Spider-Mani, Peter Parker i Miles Morales, powracają na PS5, by przeżyć kolejną ekscytującą przygodę w świecie doskonale przyjętego Marvel’s Spider-Man. Bujaj się, skacz i korzystaj z nowych siecioskrzydeł, przemierzając Marvelowski Nowy Jork. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, by wziąć udział w różnych historiach oraz skorzystać z nowych, epickich mocy.

Uratuj życie bohaterów, miasto i bliskich przed kultowym złoczyńcą, Venomem. Niesamowita moc symbionta zmusza Petera i Milesa do stawienia czoła ostatecznej próbie siły, zarówno tej objawianej w masce, jak i po jej zdjęciu. Czy uda im się odnaleźć równowagę między życiem prywatnym a obowiązkiem chronienia tych, którzy potrzebują pomocy? Przełączaj się między dwoma Spider-Manami i eksploruj rozszerzony świat Marvelowskiego Nowego Jorku.

Walcz z mnóstwem znanych i nieznanych wrogów! Poznaj zupełnie nowe spojrzenie na postacie potwornego Venoma, okrutnego Kravena Łowcy czy nieprzewidywalnego Lizarda. Eksploruj większą niż kiedykolwiek wersję Marvelowskiego Nowego Jorku, tym razem obejmującą dwie nowe dzielnice – Brooklyn i Queens – jak również inne nowe miejsca, chociażby Coney Island.

Poczuj zapierającą dech prędkość jak nigdy dotąd. Wykorzystuj dynamiczne tunele powietrzne, by momentalnie nabierać wysokości i prędkości. Zapuść się do tętniącego życiem świata przestępczego w największym jak dotąd grywalnym Marvelowskim Nowym Jorku. Teraz Miles i Peter mogą przemierzać Manhattan, Brooklyn i Queens.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl