KOMSA Poland | Samsung SmartTag2 w Twoim zasięgu – zawsze na tropie zaginionych rzeczy.
21818
post-template-default,single,single-post,postid-21818,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Samsung SmartTag2 w Twoim zasięgu – zawsze na tropie zaginionych rzeczy.

21 lis Samsung SmartTag2 w Twoim zasięgu – zawsze na tropie zaginionych rzeczy.

Koniec zabawy w chowanego. Z lokalizatorem Galaxy SmartTag2 łatwo znajdziesz swoje cenne rzeczy, a przy tym kontrolujesz różne urządzenia IoT za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki baterii pracującej nawet do 500 dni, ochronie na pył i wodę z certyfikatem IP67, a także funkcji kompasu i funkcji Szukaj w pobliżu zawsze wiesz, gdzie znajduje się to, na czym Ci zależy. Zamiast bawić się w detektywa, sięgnij po Galaxy SmartTag2 i dodaj swój lokalizator w aplikacji SmartThings Find. Intuicyjny interfejs pomoże Ci szybko i łatwo znaleźć rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie dnia.

Znalezione nie zgubione. Zapodziało się? Zaraz się znajdzie. Włącz funkcję Szukaj w pobliżu i podążaj za intuicyjnymi wskazówkami w Widoku kompasu. SmartTag2 wyda alert dźwiękowy – teraz zguba odnajdzie się jeszcze szybciej.

Daj się znaleźć w trybie Zgubione urządzenie. Ułatw innym zwrot właścicielowi. Jeśli włączysz tryb Zgubione urządzenie, funkcja komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) w Galaxy SmartTag2 wyświetli Twoje dane kontaktowe i wiadomość na ekranie smartfona znalazcy, niezależnie od systemu operacyjnego.

W wyszukanym zestawie. Galaxy SmartTag2 dostępny jest także w zestawie czterech lokalizatorów w dwóch różnych kolorach. Twoje otagowane urządzenia będą widoczne jak czarno na białym – albo na odwrót.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl