KOMSA Poland | Seria MiVoice 6900 od Mitel – zaawansowany pakiet telefonów dla firm.
21844
post-template-default,single,single-post,postid-21844,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Seria MiVoice 6900 od Mitel – zaawansowany pakiet telefonów dla firm.

28 lis Seria MiVoice 6900 od Mitel – zaawansowany pakiet telefonów dla firm.

Uprość swój biznes i zapewnij bogatsze doświadczenia klientom dzięki rozwiązaniom UC firmy Mitel, która oferuje elastyczną ofertę i najlepsze rozwiązania głosowe w swojej klasie.

Seria MiVoice 6900 to rodzina wydajnych telefonów IP typu „Mobile First”, oferujących zaawansowaną integrację z rozmowami i aplikacjami z telefonów komórkowych.

Funkcja MobileLink firmy Mitel umożliwia bezpośrednie sparowanie telefonu komórkowego użytkownika z interfejsem Bluetooth urządzenia 6900 w celu zapewnienia dostępu do funkcji telefonu komórkowego z telefonu stacjonarnego, umożliwiając zarządzanie zarówno połączeniami komórkowymi, jak i połączeniami IP z jednego urządzenia.

MobileLink umożliwia użytkownikom telefonów komórkowych wykorzystanie wyjątkowego dźwięku HD i wygodnej ergonomii telefonów serii 6900 zarówno do połączeń IP, jak i komórkowych. Telefony 6900 zapewniają krystalicznie czysty dźwięk dzięki wyjątkowej przewodowej lub bezprzewodowej słuchawce zoptymalizowanej pod kątem głosu oraz wysokiej jakości zestawowi głośnomówiącemu. Niezrównaną elastyczność osiąga się dzięki szerokiej gamie dodatkowych akcesoriów, które można instalować samodzielnie, co umożliwia dostosowanie telefonów do konkretnych potrzeb użytkownika. Rodzina 6900 zapewnia elastyczność i możliwości potrzebne do zaspokojenia wymagających potrzeb współczesnych użytkowników.

Ciekawostki:

–  Aparaty słuchowe: Słuchawki 6900 zoptymalizowane pod kątem głosu są kompatybilne z aparatami słuchowymi (HAC) i obsługują sprzężenie magnetyczne dla aparatów słuchowych HAC

Oszczędność energii: Mitel jest partnerem ENERGY STAR uczestniczącym w programie ENERGY STAR dla serwerów i telefonii dla przedsiębiorstw, który zapobiega emisji gazów cieplarnianych poprzez spełnienie rygorystycznych kryteriów efektywności energetycznej lub wymagań określonych przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych.

– Pokrywa antybakteryjna – seria 6900 jest zbudowana z tworzyw sztucznych pokrytych związkiem antybakteryjnym firmy BioCote, który hamuje rozwój niektórych bakterii na plastikowych powierzchniach telefonu. Przeprojektowana słuchawka minimalizuje także szczeliny i dziury, w których mogą gromadzić się zarazki i brud.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl