KOMSA Poland | Sony PS5 Hot Wheels Unleashed – zapierające dech w piersiach wyścigi!
21668
post-template-default,single,single-post,postid-21668,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Sony PS5 Hot Wheels Unleashed – zapierające dech w piersiach wyścigi!

11 wrz Sony PS5 Hot Wheels Unleashed – zapierające dech w piersiach wyścigi!

Zbieraj najlepsze pojazdy w świecie Hot Wheels, buduj spektakularne trasy i weź udział w zapierających dech w piersiach wyścigach.

Ścigaj się ze znajomymi w trybie dzielonego ekranu dla 2 graczy albo zmierz się z nawet 11 rywalami w wyzwaniach online.
Uwolnij swoją kreatywność w najbardziej ekscytującym edytorze tras w historii! Zbuduj własny tor, wykorzystując otoczenie i twórz niesamowite projekty na trasie wyścigowej i poza nią. Dziel się najbardziej szalonymi dziełami online – niech inni gracze je wypróbują.

Im większe wyzwanie, tym większa chwała.

Kolekcjonujesz czy tworzysz? I to, i to.
Najbardziej kultowe i pożądane pojazdy Hot Wheels czekają na Ciebie. Przygotuj je do wyścigów na pełnej prędkości! Wyróżnij się w tłumie i pokaż swoją osobowość poprzez wyjątkowy edytor malowań.

Zawsze w akcji
Udowodnij swoje umiejętności w fantastycznych wyścigach i przygotuj się na czystą zabawę! Driftuj, doładuj dopalacz i wystrzel w górę, zaliczając efektowne pętle. Ale uważaj – jeśli jedziesz za wolno, grawitacja Cię dopadnie!

Ścigaj się we własnym świecie
Puść wodze fantazji i buduj ekscytujące tory, używając najbardziej uniwersalnego edytora tras Hot Wheels w historii. Następnie wyposaż swój pokój licznymi elementami, które zbierzesz w trakcie swojej przygody. Urządź w nim zdumiewające wyścigi.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl