KOMSA Poland | Wytrwaj i przeżyj – The Last of Us. Niesamowita gra na konsolę PlayStation5!
21694
post-template-default,single,single-post,postid-21694,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wytrwaj i przeżyj – The Last of Us. Niesamowita gra na konsolę PlayStation5!

19 wrz Wytrwaj i przeżyj – The Last of Us. Niesamowita gra na konsolę PlayStation5!

Powróć do wielokrotnie nagradzanej historii, od której wszystko się zaczęło, stworzonej na nowo na konsolę PlayStation5.

W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju. Zawiera pełną opowieść dla jednego gracza z The Last of Us oraz nagradzany rozdział dodatkowy Left Behind, opowiadający o wydarzeniach z przeszłości Ellie i jej przyjaciółki Riley, które na zawsze zmieniły ich życia.

Jak The Last of Us Part I wykorzystuje funkcje PS5?
– udoskonalona grafika: Gra The Last of Us została stworzona na nowo przy użyciu zaawansowanego technologicznie silnika Naughty Dog na PS5 – z jeszcze większą dbałością o szczegóły, bardziej realistycznymi oświetleniem i atmosferą oraz staranniej dopracowanym otoczeniem, a także przeobrażonymi miejscami, które są już znane graczom.

-szybkie wczytywanie: dzięki dyskowi SSD konsoli PS5 po pierwszym uruchomieniu gra wczytuje się niemal błyskawicznie i niezwykle płynnie – w każdej chwili można wrócić do przerwanej rozgrywki i dużo szybciej wczytać konkretny punkt kontrolny lub rozdział.

-efekty dotykowe: efekty dotykowe kontrolera bezprzewodowego DualSense dodane do obsługi każdego rodzaju broni wzbogacają walkę, a te przypisane do delikatnie padającego deszczu czy trzeszczącego pod stopami śniegu jeszcze bardziej ożywiają otoczenie.

-adaptacyjne efekty „Trigger”: adaptacyjne efekty „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense zapewniają wrażenie oporu oraz odrzutu przy korzystaniu z kultowej broni z The Last of Us, takiej jak rewolwer Joela czy łuk Ellie, co czyni walkę jeszcze bardziej realistyczną.

-dźwięk 3D: udoskonalony silnik dźwięku Naughty Dog, wykorzystujący technologię Tempest 3D AudioTech konsoli PS5, wzbogaca pejzaże dźwiękowe oraz najbardziej intensywne momenty rozgrywki dzięki kompatybilnym słuchawkom stereo (analogowym lub USB) albo głośnikom telewizyjnym.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl