KOMSA Poland | Polsko-Niemiecka Nagroda Gospodarcza dla KOMSA Polska
19382
post-template-default,single,single-post,postid-19382,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Polsko-Niemiecka Nagroda Gospodarcza dla KOMSA Polska

04 gru Polsko-Niemiecka Nagroda Gospodarcza dla KOMSA Polska

W dniu 2 grudnia w Dreźnie odbyło się XI Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze „IT-klucz rozwoju”. Jednym z punktów rozbudowanej agendy tego prestiżowego, międzynarodowego spotkania było wręczenie Polsko-Niemieckiej Nagrody Gospodarczej za efektywną i długoletnią międzynarodową współpracę spółce KOMSA Polska, która reprezentowała koncern KOMSA Kommunikation Sachsen AG. Drugą nagrodzoną firmą była COMARCH AG.

To cenne wyróżnienie dla naszej organizacji zostało przekazane na ręce Prezesa Zarządu, Wojciecha Depa przez Saksońskiego Ministra Gospodarki, Pracy i Transportu, p. Martina Dulig, Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego p. Andrzeja Kosiór, oraz przedstawiciela Ministerstwa Gospodarki.

galeria_nagrod

Poniżej prezentujemy część laudacji dotyczącej Spółki KOMSA Polska, jaka została wygłoszona w trakcie Forum:

KOMSA Polska powstała ponad 15 lat temu, jako polski oddział niemieckiego Koncernu KOMSA Kommunikation Sachsen AG, dzisiejszego lidera w branży ICT w Europie. Na początku drogi intensywnego rozwoju, polski zespół liczył sześć osób, dziś Grupę KOMSA Polska tworzą trzy, niezależne działające, komplementarne spółki, w których pracuje blisko 350 osób.

Managerowie KOMSA Polska praktycznie każdego dnia mogą i czerpią inspiracje do usprawniania procesów i narzędzi, oraz tworzenia nowych rozwiązań biznesowych od swoich koleżanek i kolegów z centrali w Hartmannsdorfie.

drezno_20151202_wojciechdepa

Dowodów efektywnej, międzynarodowej współpracy pomiędzy specjalistami, zespołami, managerami i spółkami w ramach Grupy KOMSA jest wiele.
Biznes KOMSA Systems & Solutions jest jednym z nich – aktualnie budowane są jego polskie struktury, które wykorzystując know-how spółki niemieckiej będą mogły sprawniej i szybciej  rozwijać współpracę z polskimi integratorami.

KOMSA jest znakomitym przykładem na to, że model prowadzenia biznesu oparty o międzynarodową współpracę,w ramach której istnieje transfer wiedzy, doświadczeń, narzędzi i inspiracji może być obustronnie korzystną drogą prowadząc do stabilnego rozwoju.