KOMSA Poland | Poczuj to na własnej skórze z grą The Last of Us Part II Remastered na PS5!
22100
post-template-default,single,single-post,postid-22100,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poczuj to na własnej skórze z grą The Last of Us Part II Remastered na PS5!

18 kw. Poczuj to na własnej skórze z grą The Last of Us Part II Remastered na PS5!

Gra The Last of Us Part II Remastered to odświeżona wersja gry przygodowej, która zdobyła uznanie gamerów na całym świecie. Tytuł został dostosowany do możliwości konsoli PlayStation 5, w związku z czym oferuje lepszą grafikę, szybsze ładowanie i pełną integrację z kontrolerem DualSense.

– Udoskonalona wersja gry, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie

– Zastosowane usprawnienia pozwalają w pełni wykorzystać możliwości PlayStation 5

– Tryb przetrwania daje zupełnie nowe doświadczenia podczas walki

– Poznaj nieznane dotąd poziomy, które nie pojawiły się w pierwszej odsłonie gry

– Dzięki całkowitej współpracy z kontrolerem DualSense doświadczysz na własnej skórze tego, co dzieje się na ekranie.

Pełnia możliwości

Lubisz gry przygodowe? Takie, w których akcja nie zwalnia nawet na chwilę? The Last of Us Part II Remastered to udoskonalona, dostosowana do możliwości PS5 wersja dobrze znanego tytułu, który zdobył setki nagród. Dzięki wielu usprawnieniom, nowym trybom i poziomom odkryjesz zupełnie nowe wątki i przeżyjesz niesamowite przygody wraz z głównymi bohaterkami – Ellie i Abby – w postapokaliptycznym świecie.

Wszystko, co najlepsze

Konsola PlayStation 5 otworzyła przed graczami zupełnie nowe możliwości grania. Właśnie dlatego twórcy gry postanowili odświeżyć ją i dostosować tak, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje udoskonalona wersja konsoli. The Last of Us Part II Remastered pokazuje znacznie bardziej rozbudowaną grafikę, pozwala szybko wrócić do rozgrywki dzięki szybkiemu wczytywaniu, a także skorzystać z audiodeskrypcji czy opcji zastąpienia mowy wibracjami.

Nie ma odwrotu

W grze pojawił się tryb przetrwania No Return, który jest doświadczeniem roguelike’owym. Możesz wybrać jedną z postaci, każdą z własnym zestawem broni oraz umiejętności, i walczyć z losowo dobranymi przeciwnikami w znanych lokacjach z kampanii. W celu urozmaicenia gry możesz odblokować skórki dla swoich bohaterów. Gra The Last of Us Part II Remastered nie zostawia miejsca na potknięcia – gdy zginiesz podczas potyczki, stracisz zdobyte przedmioty i musisz zacząć od nowa.