KOMSA Poland | Realistyczna rozgrywka z bezprzewodowym kontrolerem DualSense do konsoli PS5.
22097
post-template-default,single,single-post,postid-22097,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Realistyczna rozgrywka z bezprzewodowym kontrolerem DualSense do konsoli PS5.

17 kw. Realistyczna rozgrywka z bezprzewodowym kontrolerem DualSense do konsoli PS5.

DESIGN PRZYSZŁOŚCI

Kochasz granie ponad wszystko? Sony DualSense pozwala Ci sięgnąć po potężną moc PS5, bawiąc się jak nigdy przedtem. Jest to możliwe dzięki realistycznym efektom, łączącym dotyk, dźwięk oraz maksymalny komfort kultowego układu przycisków.

WSPANIAŁE DOZNANIA

Z Sony DualSense odrzut broni i inne wydarzenia ze świata gry możesz poczuć na własnej skórze. Nowa odsłona kontrolera odchodzi od wysłużonych silników wibracyjnych na rzecz podwójnych aktuatorów, symulujących różnorodne wrażenia zgodnie z tempem zabawy.

TECHNOLOGIA ADAPTACYJNA

Ciężar ekwipunku, sprzeciw pedału gazu oraz rosnące zmęczenie bohatera – Twoje decyzje i otoczenie gry od teraz wpływają na opór przycisków w gamepadzie Sony DualSense, przenosząc Cię na pole walki.

MIKROFON DO ROZMÓW

Ustal taktykę lub datę kolejnego meczu, łącząc się z przyjaciółmi przez wbudowany mikrofon. Potrzebujesz chwili prywatności? Przenieś dźwięk na słuchawki, podłączając je bezpośrednio do Sony DualSense.

FUNKCJE SPOŁECZNOŚCIOWE

Cenione rozwiązania „Share” znajdziesz również w Sony DualSense. Naciśnij dedykowany przycisk udostępniania, aby wygodnie nagrać zabawny bądź emocjonujący moment rozgrywki oraz pokazać go całemu światu lub tylko najbliższym.

ROZPOZNAWANIE RUCHÓW

Masz ochotę poskakać w rytmie muzyki lub poszybować w przestworzach? Złap kontroler i stań naprzeciw ekranu, a umieszczone w nim czujniki przeniosą Twoje ruchy wprost do wirtualnej rzeczywistości wybranych produkcji.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl