KOMSA Poland | Bez granic, bez przerwy – Twój świat zawsze naładowany dzięki ładowarkom Samsung!
21642
post-template-default,single,single-post,postid-21642,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Bez granic, bez przerwy – Twój świat zawsze naładowany dzięki ładowarkom Samsung!

01 wrz Bez granic, bez przerwy – Twój świat zawsze naładowany dzięki ładowarkom Samsung!

Powerbank 10 000mAh – Ciesz się wygodą szybkiego ładowania, gdy jesteś poza domem. Dzięki dużej pojemności i mocy do 25 W z superszybkim ładowaniem powerbank zapewnia Twoim urządzeniom natychmiastowe zwiększenie mocy w ciągu dnia – i ładuje się równie szybko! Stworzony z troską o naszą planetę, powerbank jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu z certyfikatem UL, które nadają nowe życie odpadom konsumenckim, jednocześnie zmniejszając emisję dwutlenku węgla i oszczędzając nasze cenne zasoby. Dzięki podwyższonej, ergonomicznej konstrukcji powerbank wygląda tak dobrze, jak dobrze leży w dłoni. Zakrzywione linie i miękkie krawędzie zapewniają wygodny chwyt w codziennym użytkowaniu.

Ładowarka sieciowa 25W – Zapewnij swoim urządzeniom mobilnym wydajne i bezpieczne ładowanie, na które zasługują. Ta ładowarka sieciowa gwarantuje superszybkie ładowanie z USB-C PD 3.0 PPS z maksymalną mocą 25W dla zgodnych urządzeń. Więc kiedy zabraknie energii, to nie na długo. Ładowarka ścienna obsługuje urządzenia z systemem Android i nie tylko. Dla ładowarki rozmiar nie ma znaczenia, nadaje się do ładowania zarówno słuchawek jak i laptopa. Naładuje Twoje urządzenia z pełną obsługiwaną prędkością.

Ładowarka bezprzewodowa 15W EP-P2400 – za sprawą obsługi szybkiego ładowania 15 W nie musisz już tracić czasu. Ładowanie jest łatwiejsze dzięki kompatybilności ładowarki z adapterami podróżnymi USB PD i adaptacyjnemu szybkiemu ładowaniu. Ładowarka Wireless Charger Pad wyposażona jest we wbudowany system chłodzenia z wentylatorem, dzięki któremu jeszcze szybciej naładuje Twój telefon, zużywając przy tym mniej prądu niż rozwiązania konkurencyjne.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl