KOMSA Poland | Doskonała wydajność – Samsung Galaxy Tab Active 3 8.0″ LTE S-Pen EE
21854
post-template-default,single,single-post,postid-21854,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Doskonała wydajność – Samsung Galaxy Tab Active 3 8.0″ LTE S-Pen EE

04 gru Doskonała wydajność – Samsung Galaxy Tab Active 3 8.0″ LTE S-Pen EE

Galaxy Tab Active3. Potężne wnętrze i mocna konstrukcja obudowy pozwalają mierzyć się z każdym dniem. Wytrzymały design gwarantuje odporność na wodę, kurz i upadek z wysokości 1,5 m. Urządzenie posiada też wymienną baterię, co zwiększa wydajność urządzenia, posiada również Samsung DeX i ulepszoną funkcję NFC. Dzięki ustawieniom czułości na dotyk, przyciskowi aktywacji i rysikowi S Pen, skorzystasz z urządzenia bez problemu, nawet w rękawiczkach.

Galaxy Tab Active3 jest wytrzymały i niezawodny, sprawdza się nawet w trudnych warunkach. Ochrona IP68 i najnowszy certyfikat MIL-STD-810H sprawiają, że ten 8-calowy tablet jest odporny na wodę, pył i dzięki ochronnemu etui Protect Cover wytrzymuje upadek z wysokości 1,5 m. Przenośny i kompaktowy – po prostu stworzony, by sprostać Twoim wymaganiom.

Galaxy Tab Active3 został wyposażony w rysik S Pen odporny na kurz i wodę. Ułatwia wykonywanie pracy nawet gdy jesteś w drodze. Nie wymaga ładowania. Czułość i precyzja sprawiają, że możesz robić notatki, zapisywać pomysły lub narysować to, co zainspiruje Cię w otoczeniu nawet, gdy masz założone rękawiczki.

Dzięki Exynos 9810 tablet z łatwością poradzi sobie z ciężkimi plikami oraz wymagającymi programami. Obsługa Wi-Fi6 i MIMO oraz aż do 1 TB pamięci zewnętrznej umożliwia zwiększenie wydajności urządzenia, dzięki czemu wykonasz swoją pracę z jeszcze większą łatwością. Wyposażony w pojemną, wymienną baterię o pojemności 5050 mAh. Zabierz ze sobą na biwak pod gwiazdami lub wspinaczkę dodatkową naładowaną baterię i skorzystaj z niej, kiedy będziesz potrzebował.

Świat dookoła wygląda jeszcze lepiej dzięki tylnemu aparatowi 13 MP, który sprawi, że każde zdjęcie będzie ostre i wyraźne. Następnie przełącz się na przedni aparat 5 MP, aby prowadzić rozmowy wideo. Korzystając z Galaxy Tab Active3 masz pewność, że najpiękniejsze ujęcia będą jeszcze lepsze. Samsung DeX umożliwia połączenie i pracę na dwóch różnych ekranach jednocześnie, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej efektywna. Połącz tablet z monitorem i stwórz raport na jednym z ekranów, a analizę danych przeprowadź na drugim. Możesz też bezprzewodowo połączyć się z telewizorem – w ten sposób przedstawisz niesamowite prezentacje sprzedażowe.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl