KOMSA Poland | Fascynująca nowa wersja przełomowego klasyku horroru akcji – Resident Evil 4 Remake.
22080
post-template-default,single,single-post,postid-22080,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Fascynująca nowa wersja przełomowego klasyku horroru akcji – Resident Evil 4 Remake.

10 kw. Fascynująca nowa wersja przełomowego klasyku horroru akcji – Resident Evil 4 Remake.

Resident Evil 4, legendarny survival horror z roku 2005 zostaje całkowicie odświeżony w tym remake’u stworzonym od podstaw.

Sześć lat po wydarzeniach z Resident Evil 2, ocalały z Raccoon City Leon Kennedy zostaje wysłany do leżącej na uboczu europejskiej wioski, aby zbadać zniknięcie córki prezydenta USA. To, co tam odkrywa, nie przypomina niczego, z czym mierzył się dotąd.

Każdy aspekt klasycznej gry został zaktualizowany dla obecnej generacji, od zmodernizowanej grafiki i sterowania po przebudowaną fabułę, która może zaskoczyć nawet największych fanów oryginału.

Spodziewaj się niespodziewanego

Znane scenariusze pełne są nowych niespodzianek. Odkryj tajne interakcje z otoczeniem i nowe wersje klasycznych momentów.

Nowy rodzaj wroga

Ganados nie są już bezmyślnymi zombie. Ci zakażeni pasożytem wieśniacy korzystają z broni i współpracują, aby pokonać Leona.

Co kupujesz?

Odwiedź tajemniczego handlarza, aby kupić i zmodyfikować uzbrojenie oraz zdobyć specjalne towary.

Przetrwanie to dopiero początek.

Od katastrofy biologicznej w Raccoon City minęło sześć lat. Agent Leon S. Kennedy, jeden z ocalałych, zostaje wysłany na misję polegającą na uratowaniu porwanej córki prezydenta. Podążając tropem dziewczyny, trafia do odludnej europejskiej wioski zamieszkałej przez niezwykle podejrzanych, upiornych ludzi. Poznaj opowieść o odważnej akcji ratunkowej i wyczerpującym przerażeniu, w której przeplatają się tematy życia, śmierci, strachu i duchowego oczyszczenia.

Dzięki zmodernizowanej rozgrywce, wyobrażonej na nowo fabule i żywej, szczegółowej grafice Resident Evil 4 stanowi odrodzenie jednej z najbardziej znanych serii gier w branży.

Jeszcze raz przeżyj koszmar, który zrewolucjonizował gatunek survival horroru.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl