KOMSA Poland | Graj tak jak na konsoli gdziekolwiek jesteś dzięki Razer Kishi na IOS oraz Android!
22072
post-template-default,single,single-post,postid-22072,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Graj tak jak na konsoli gdziekolwiek jesteś dzięki Razer Kishi na IOS oraz Android!

08 kw. Graj tak jak na konsoli gdziekolwiek jesteś dzięki Razer Kishi na IOS oraz Android!

Razer Kishi for Android (Xbox)

Mobilny kontroler, który zamieni Twojego smartfona z systemem Android w przenośną konsolę do gier, oferując sposób sterowania znany z konsol stacjonarnych. Wystarczy, że umieścisz swoje urządzenie wewnątrz kontrolera Kishi, zabezpieczysz go dopasowując zacisk do szerokości telefonu i gotowe. Jesteś gotowy do gry. Nie zapomnij zainstalować aplikacji mobilnej Razer Kishi na swoim smartfonie. Dzięki niej uruchomisz zainstalowane na telefonie gry oraz odszukasz inne, gotowe do zainstalowania.

Graj, gdziekolwiek jesteś w pełni kontrolując wydarzenia na ekranie smartfona. Kontroler jest kompatybilny z większością smartfonów z systemem Android, a jego konstrukcja pozwala dostosować zacisk do szerokości Twojego urządzenia mobilnego.

Wersja Kishi for Android (Xbox) jest zgodna z usługą Xbox Game Pass Ultimate. Graj w najlepsze gry AAA, gdziekolwiek jesteś, nie ograniczając się jedynie do dużego ekranu.

Razer Kishi V2 for IOS 

Mobilny kontroler Razer Kishi V2 dla smartfonów iPhone zmienia zasady mobilnego gamingu. Urządzenie to zapewnia znane z konsol doznania podczas gry na Twoim telefonie iPhone. Graj bez kompromisów w najlepsze gry klasy AAA na Twoim urządzeniu mobilnym.

Razer Kishi V2 pozwoli Ci umieścić wewnątrz wszystkie nowoczesne modele telefonu iPhone, dzięki regulowanej konstrukcji. Możesz mieć przy tym pewność, że Twój smartfon będzie stabilnie przymocowany bez ryzyka jego wypadnięcia.

Mobilny kontroler Razer Kishi V2 dla smartfonów iPhone został stworzony, aby zapewnić użytkownikowi te same odczucia z grania, jakie oferują najlepsze kontrolery przeznaczone do konsol.

To możliwe dzięki zastosowaniu między innymi przycisków z mikro przełącznikami, spustów analogowych, a także możliwości programowania przycisków.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl