KOMSA Poland | HP I POLY wzmacnia portfolio #hybridwork dzięki nowym rozwiązaniom sztucznej inteligencji!
21548
post-template-default,single,single-post,postid-21548,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

HP I POLY wzmacnia portfolio #hybridwork dzięki nowym rozwiązaniom sztucznej inteligencji!

28 lip HP I POLY wzmacnia portfolio #hybridwork dzięki nowym rozwiązaniom sztucznej inteligencji!

Poly Studio X52 – Prowadź wirtualne spotkania w średniej wielkości salach za pomocą videobara z ostrym aparatem 4K, 20 MP i technologiami redukcji szumów opartymi na sztucznej inteligencji.

Poly Voyager Surround 80 – Daj się słyszeć wyraźnie w hałaśliwym otoczeniu, dzięki pierwszemu zestawowi słuchawkowemu bez wysięgnika, który spełnia wymagania certyfikacji Microsoft Open Office.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Voyager Free 60+UC są dostarczane z adapterem USB, dzięki czemu możesz jednocześnie i bezproblemowo łączyć się z wieloma urządzeniami, takimi jak laptop i telefon.

Pokonaj wyzwania związane ze szklaną ścianą dzięki innowacjom zawartym w wersji oprogramowania Poly OS 4.1: Poly DirectorAI – kamera skupi się na ludziach w pomieszczeniu, podczas gdy redukcja odbicia dźwięku minimalizuje echo i pogłos.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl