KOMSA Poland | IFA 2019 za nami!
20977
post-template-default,single,single-post,postid-20977,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

IFA 2019 za nami!

12 wrz IFA 2019 za nami!

Berlińskie targi elektroniki użytkowej już na stale wpisały się w kalendarz KOMSA Polska. Nie mogło nas tam zabraknąć i w tym roku. Sięgające 1924 roku wydarzenie obecnie przyciąga kilku tysięcy producentów i marek. Od 6 do 11 września w centrum wystawowym Messe mieliśmy okazje testować najnowsze urządzenia światowych gigantów.

Naszą uwagę przykuły głównie smartfony, smartwatche, akcesoria oraz hulajnogi elektryczne. Wśród inteligentnych telefonów największą uwagę przykuł Samusng Galaxy Fold, czyli smartfon ze składanym ekranem! Również Nokia 7.2, model ze średniej półki cenowej zaskoczył swoim świetnym wyglądem oraz bardzo dobrą specyfikacją. Nową wersję modelu Versa pokazał Fitbit, zegarek wyróżnia się wbudowana kontrolą głosową Alexa, ekranem AMOLED oraz wydłużoną żywotnością baterii.

KOMSA na swoim stosiku oprócz pokazania produktów swoich najważniejszych dostawców udostępniła zwiedzającym ring dla robotów, na którym można było sprawdzić swoje umiejętności.

IFA to nie tylko okazja do zdobycia nowych produktów do portfolio, ale również do porozmawiania na temat przyszłości całej branży. Do zobaczenia na targach IFA 2020!