KOMSA Poland | inkBook w naszym portfolio
20983
post-template-default,single,single-post,postid-20983,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

inkBook w naszym portfolio

17 wrz inkBook w naszym portfolio

Kochamy czytanie i nowe technologie dlatego nowości w KOMSA Polska – wprowadzamy do naszej oferty czytniki ebooków marki inkBOOK. Te małe urządzenia cechują się przede wszystkim wygodą. W ważącym tyle, co tabliczka czekolady urządzeniu mieszczą się setki książek.

Czytniki książek od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością, dlatego przedstawiamy Wam LUMOS i PRIME – dwa modele, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Prime, czyli możliwość instalowania aplikacji czy podłączenia głośników, a także zdobywca Reddot Design Award, czyli Oscara w świecie designu. Lumos to prawdziwie osobisty czytnik, który dopasujesz idealnie do własnych potrzeb, nie wydając na niego kroci.

Czytniki inkBOOK umożliwiają nawet kilka tygodni czytania na jednej baterii, są wyposażone w 6 calowe, dotykowe ekrany oraz możliwość personalizacji przycisków.

Pełną specyfikację nowych produktów oraz akcesoria do nich znajdziecie na: www.ekomsa.pl