KOMSA Poland | KOMSA Kick Off 2019
20937
post-template-default,single,single-post,postid-20937,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Kick Off 2019

18 kw. KOMSA Kick Off 2019

„We are ready for the future” to tegoroczne hasło konferencji Komsa Kick Off organizowanej 11 kwietnia we Wrocławiu. Wydarzenie było doskonałą okazją aby pokazać zaproszonym producentom w jakim kierunku podążamy, co jest dla nas najważniejsze i jakie cele wyznaczyliśmy sobie na kolejny rok finansowy.

Podczas kolejnej edycji spotkania Prezes Zarządu – Krzysztof Olszewski w głównej mierze skupił się na przyszłości – na tym, jak rozwija się rynek i w jaki sposób nasza firma odpowiada na dynamiczne zmiany i potrzeby klientów.  Przedstawił także wartości jakimi kieruje się KOMSA Polska. Mieliśmy okazję zaprezentować nowe usługi związane z m.in. e-commerce. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom jesteśmy w stanie w elastyczny sposób sprostać oczekiwaniom klientów oraz dostawców.

W tym roku świętujemy również 20. urodziny naszej firmy, co sprawiło, że Kick Off był jeszcze bardziej wyjątkowy. Zarówno pracownicy, jak i Vendorzy mieli okazję przypomnieć sobie historię i rozwój organizacji.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konferencji!