KOMSA Poland | ALE wyróżniło KOMSA SYSTEMS jako „Dystrybutora Roku”
20238
post-template-default,single,single-post,postid-20238,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

ALE wyróżniło KOMSA SYSTEMS jako „Dystrybutora Roku”

07 lut ALE wyróżniło KOMSA SYSTEMS jako „Dystrybutora Roku”

W dniach 31 stycznia-2 lutego, w warszawskim hotelu Marriott, odbyła się konferencja Connex2017, na której Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) wyróżnił Komsa Systems jako Dystrybutora roku.

KOMSA Systems okazała się być przekonującym partnerem, poprzez liczbę nowych Resellerów, których zdobyła w ubiegłym roku.  Również wielkość wspólnie przeprowadzonych akcji marketingowych, jak i kompletność oraz jakość oferowanego portfolio produktowego, wpływają, według  ALE, na pozytywne opinie Komsa Systems jako najlepszego dystrybutora.

Steffen Ebner, Vice President KOMSA Systems & Solutions wyjaśnia- „Cieszy nas to wyróżnienie. To dzięki temu, że nie ograniczamy się tylko do środków wsparcia sprzedaży. Ciągle pracujemy nad tym, aby podnieść nasze kompetencje produktowe. Tylko w ten sposób możemy przygotować się na potrzeby jutra“.

Alcatel-Lucent Enterprise jest wiodącym producentem rozwiązań ICT dla różnej wielkości przedsiębiorstw. ALE jest obecny w ponad 100 krajach. Siedziba firmy mieści się w okolicach Paryża.