KOMSA Poland | Konsola Xbox Series X w ofercie świątecznej taniej!
21877
post-template-default,single,single-post,postid-21877,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Konsola Xbox Series X w ofercie świątecznej taniej!

18 gru Konsola Xbox Series X w ofercie świątecznej taniej!

 Skorzystaj z świątecznej promocji i zgarnij Konsolę Xbox Series X za jedyne 1999zł brutto!

Poznaj Xbox Series X, szybką i potężną konsolę Xbox w historii. Odkryj ekscytujące światy 12 teraflopów czystej mocy przetwarzania grafiki, śledzenia promieni DirectX i gier 4K. Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki funkcji szybkiego wznawiania, szybkiemu ładowaniu i szybkości do 120 klatek na sekundę dzięki technologii Xbox Velocity Architecture.

Xbox Series X zapewnia szybkość i wydajność dzięki:
-12 teraflopów mocy.
-Dedykowany dysk SSD 1 TB
-Rozgrywka w jakości 4K oraz 8K
-120 klatek na sekundę.

Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki technologii Quick Resume, zapewniającej możliwość szybkiego wzowienia wcześniej zakończonej rozgrywki. Dodatkowo możesz uzystakać w grach aż do 120 klatek na sekundę dzięki architekturze Xbox Velocity.

Zminimalizuj czas ładowania i zwiększ liczbę klatek na sekundę dzięki specjalnie zaprojektowanemu dyskowi SSD NVMe, który umożliwia działanie większych, bardziej wymagających gier z pełną wydajnością. Ożyw swoje gry i filmy dzięki bogatemu, dynamicznemu i wysokiej jakości dźwiękowi.

Ciesz się grami na konsole Xbox z poprzednich generacji dzięki setkom zoptymalizowanych gier, które działają lepiej niż kiedykolwiek. Inteligentne pobieranie (Xbox Smart Delivery) gwarantuje, że otrzymasz najlepszą dostępną wersję gry, niezależnie od tego, na jakiej konsoli grasz.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl