KOMSA Poland | Odkryj świat doskonałego obrazu z monitorem Samsung i oszczędzaj na Black Friday!
21822
post-template-default,single,single-post,postid-21822,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Odkryj świat doskonałego obrazu z monitorem Samsung i oszczędzaj na Black Friday!

23 lis Odkryj świat doskonałego obrazu z monitorem Samsung i oszczędzaj na Black Friday!

Odkryj Monitor biznesowy TU87F 32″, UHD, Thunderbolt 3 w jeszcze lepszej cenie!

W ofercie na Black Friday kupisz go już za 1450zł netto!

Prosta i inteligentna konfiguracja. Dzięki dwóm portom Thunderbolt™ 3, monitor można połączyć z kompatybilnymi komputerami Mac i PC, by pracować jednocześnie na powierzchni dwóch ekranów o rozdzielczości UHD. Sygnał wizji i dane przesyłane są z szybkością do 40 Gb/s, a przez ten sam kabel można jednocześnie zasilać inne urządzenia mocą do 90 W.

Matryca o rozdzielczości UHD zawiera 4 razy więcej pikseli niż matryca FHD, dzięki czemu przestrzeń robocza jest większa, a obraz znacznie wyraźniejszy. Pozwala to na ograniczenie konieczności przewijania podczas przeglądania dokumentów, działanie większej ilości otwartych aplikacji i okien, a także na dojrzenie wszystkich szczegółów projektów, zdjęć i wideo.

Najwierniejsze przedstawienie rezultatów pracy. Miliard odcieni i zakres HDR są dokładnie odwzorowane, z szeroką gamą kolorów, głęboką ciemną czernią i jaskrawą bielą. Każdy użytkownik doceni precyzyjnie realistyczne kolory podczas pracy z grafiką, oglądania filmów lub przeglądania projektów.

Monitor TU87F jest wyposażony w dwa porty Thunderbolt™ 3 do przyłączania kompatybilnych komputerów Mac i PC. Sygnał wizji i dane przesyłane są z szybkością do 40 Gb/s, czyli 8 razy szybciej niż przez port USB 3.0, a przez ten sam kabel można jednocześnie zasilać inne urządzenia mocą do 90 W. Porty DP, HDMI i USB rozszerzają możliwości współpracy monitora z urządzeniami zewnętrznymi.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl