KOMSA Poland | Otwórz swoje serce na nowych przyjaciół z Xbox Series X!
22008
post-template-default,single,single-post,postid-22008,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Otwórz swoje serce na nowych przyjaciół z Xbox Series X!

12 mar Otwórz swoje serce na nowych przyjaciół z Xbox Series X!

Palworld to wieloosobowa gra survivalowo-craftingowa w otwartym świecie, w której możesz ujarzmiać i zbierać tajemnicze stworzenia, nazywane Pals.

Twoi Pals będą dla ciebie walczyć, budować, uprawiać ziemię, a nawet pracować w fabrykach, żeby spełnić wszystkie twoje życzenia. Możesz ich też sprzedać albo przerobić na jedzenie! Jest to jednak zabronione przez prawo. Ten świat jest pełen niebezpieczeństw, takich jak niedobory żywności, niesprzyjająca pogoda i nielegalni kłusownicy. Jeśli chcesz przeżyć, musisz być gotowy zrobić wszystko. Być może będziesz musiał nawet zjeść swoich Pals…

Lataj, pływaj, kop dziury… Możesz odkrywać wszelkiego rodzaju miejsca na lądzie, morzu i niebie, ujeżdżając swoich Pals. Chcesz zbudować piramidę? Nie ma sprawy, wystarczy mieć dostateczną ilość Pals pracujących na budowie. Uczyń swoje życie wygodniejszym, gromadząc wielu cennych Pals, którzy będą dla ciebie rozpalać ogień, generować energię i wydobywać minerały. Każdy Pal do czegoś się przyda, np. do siewu, podlewania, zbiorów lub innych czynności. Twórz całe farmy i ogródki warzywne ze swoimi Pals. Są też Pals, których można rozmnażać poprzez sadzenie.

Microsoft Xbox Series X – Odkryj nowe, bogate w efekty wizualne światy, które zapewnia 12 teraflopów czystej graficznej mocy obliczeniowej, technologia śledzenia promieni w interfejsie programowania DirectX oraz zoptymalizowany dysk SSD. Wykorzystaj w pełni każdą minutę rozgrywki dzięki funkcji Quick Resume, ładowaniu danych niemal z prędkością światła i rozgrywce z szybkością do 120 klatek na sekundę — wszystko to obsługuje technologia Xbox Velocity Architecture.

Funkcja quick resume – Płynnie przełączaj się między różnymi grami i błyskawicznie wznawiaj grę od miejsca, w którym rozgrywka została przerwana.

Szybsze ładowanie  – Gry ładują się znacznie szybciej dzięki dedykowanemu dyskowi SSD i zintegrowanemu oprogramowaniu. Podczas gdy ultraniski czas opóźnienia podczas rozgrywki poprawia czas reakcji podczas użytkowania kontrolera wraz z telewizorem.

Liczba klatek na sekundę nowej generacji – Wyższa, stabilniejsza częstotliwość odświeżania obrazu do 120 klatek na sekundę podczas rozgrywki.

Wszystko wygląda lepiej, brzmi lepiej i działa lepiej! Wyrusz na nowe przygody i przeżyj je w niezapomniany sposób na konsoli Xbox Series X.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl