KOMSA Poland | Fitbit
20509
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20509,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Fitbit

 

Misją marki Fitbit (by Google) jest inspirowanie ludzi do prowadzenia zdrowszego trybu życia i ułatwienie oraz wspieranie osiągania celów związanych z szeroko pojętą aktywnością fizyczną.

Ta wizja jest osiągalna dzięki kompleksowemu zestawowi produktów i usług: doświadczeń z aplikacji mobilnej, urządzeń z kategorii wearables, usług dla przedsiębiorstw (Fitbit Care).

Fitbit projektuje produkty monitorujące i motywujące do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Szeroka i różnorodna gama popularnych produktów Fitibit obejmuje urządzenia monitorujące aktywność, w tym smartwache z serii Versa i Sense, smartbandy z serii Luxe, Inspire, Charge, Ace, oraz inteligentne wagi Wi-Fi –  Fitbit Aria. Firma ma na swoim koncie ponad 120 milionów sprzedanych urządzeń w ponad 100 krajach.

 

Więcej informacji na temat produktów:
https://www.fitbit.com