KOMSA Poland | Huawei
19522
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-19522,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Huawei

MAT1 Huawei

Huawei jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Mając w ofercie rozwiązania w czterech kluczowych dziedzinach — sieci telekomunikacyjne, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe — staramy się dostarczać urządzenia cyfrowe wszystkim osobom, gospodarstwom domowym i instytucjom, tworząc w pełni połączony inteligentny świat.

 

Informacje o grupie Huawei Consumer Business Group

Będąca jedną z trzech grup biznesowych Huawei, grupa Huawei Consumer BG, zajmuje się smartfonami, komputerami PC i tabletami, galanterią elektroniczną, urządzeniami do mobilnego Internetu szerokopasmowego, urządzeniami rodzinnymi oraz usługami chmurowymi. Jest to trzeci największy na świecie producent smartfonów. Grupie Huawei Consumer BG zależy na dostarczaniu najnowszych rozwiązań technologicznych konsumentom i zapewnianiu radości z postępu technologii coraz większej liczbie osób na całym świecie. Nie trać czasu i realizuj marzenia.