KOMSA Poland | Navitel
19512
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-19512,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Navitel

navitel

NAVITEL® to spółka działająca w dziedzinie technologii informatycznych i kluczowy gracz na rynku systemów nawigacji samochodowej w regionie EMEA. Główne produkty firmy to urządzenia przenośne oraz rozwiązania dla zarządzania flotą.

 

W stałej sprzedaży znajdują się modele z serii E, F, MS oraz nawigacja motocyklowa G550. Urządzenia wyróżniają się liczbą zainstalowanych map, obliczaniem złożonych tras oraz parametrami technicznymi. Usługi dodatkowe, takie jak FM Transmiter oraz Audio Player, umożliwiają transmitowanie komunikatów głosowych przez radio samochodowe w trakcie jazdy.

 

Marka NAVITEL® gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do bezpłatnych aktualizacji map przez cały czas eksploatacji urządzenia. Szczególe wyróżnienie otrzymał model nawigacji PND E500, który zwyciężył w rankingu porównywarki ofert Ceneo.pl w kategorii „Motoryzacja”.

 

Autorska aplikacja Navitel Navigator to nowoczesna, multiplatformowa i wielojęzyczna nawigacja dla systemów: Android, iPhone/iPad, BlackBerry Q10/Z10/Z30, Windows Phone 8/8.1/10 mobile, Tizen, Windows CE oraz własnych serwisów on-line i serwisów „Navitel.Korki”​, „Navitel.Wydarzenia”​, „POI Dynamic”​, „Navitel.SMS”​, „Navitel.Pogoda”. Oprogramowanie miesięcznie notuje ponad 300 000 pobrań i instalacji. To najbardziej dochodowa aplikacja w Google Play, AppStore i WP Store.

 

NAVITEL® posiada również w swojej ofercie przenośne wideorejestratory samochodowe (Modele R oraz MSR), które cechują się najlepszą jakością nagrywania w rozdzielczości Full HD. Zaawansowany sensor przeciążeń, szerokokątny obiektyw oraz czytnik kart SD, obsługujący karty aż do 256 GB, to tylko niektóre atuty urządzenia, które mogą okazać się pomocne w przypadku niepożądanego zdarzenia drogowego. W portfolio firmy pojawiły się dwa tablety: T500 3G z certyfikacją GMS i rozdzielczością 1280×800 oraz T700 3G, wyposażony w mapy 47 państw Europy oraz dual SIM.