KOMSA Poland | Postaw na jeszcze mocniejsze wrażenia w grach dzięki nowemu, innowacyjnemu kontrolerowi DualSense!
22083
post-template-default,single,single-post,postid-22083,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Postaw na jeszcze mocniejsze wrażenia w grach dzięki nowemu, innowacyjnemu kontrolerowi DualSense!

11 kw. Postaw na jeszcze mocniejsze wrażenia w grach dzięki nowemu, innowacyjnemu kontrolerowi DualSense!

Adaptacyjne efekty „Trigger”

Doświadcz różnych poziomów siły i napięcia podczas interakcji ze sprzętem i otoczeniem w grze. Poczynając od ciągnięcia coraz bardziej napinającej się liny po wciśnięcie hamulców w jadącym samochodzie, możesz odczuć fizyczną więź z działaniami na ekranie.

Efekty dotykowe

Poczuj fizyczną reakcję na swoje działania w grze dzięki podwójnym aktuatorom, które zastępują tradycyjne silniki wibracyjne. Takie dynamiczne wibracje w Twoich rękach mogą symulować wrażenia dotykowe wielu rzeczy, od otaczającego Cię świata po odrzut rozmaitych broni.

Legendarny kontroler w Twoich rękach

Przejmij kontrolę dzięki udoskonalonej konstrukcji w dwóch odcieniach, która łączy w sobie kultowy, intuicyjny układ z udoskonalonymi drążkami i odświeżonym paskiem świetlnym.

Graj dłużej na wielu urządzeniach

Zadbaj o pełne naładowanie kontrolerów do PS5, by w każdej chwili można było wskoczyć do zabawy, niezależnie od tego, czy grasz na konsoli, czy z dala od telewizora, korzystając z PS Remote Play.

Wciśnij. Naładuj. Graj.

Stacja ładowania DualSense pozwoli Ci pozostać w grze i przygotować się na pojedynek ze znajomymi. Dzięki konstrukcji zatrzaskowej do stacji można szybko i łatwo podpiąć nawet dwa kontrolers bezprzewodowe DualSense7. Kontrolery ładują się równie szybko, jak po podłączeniu do konsoli PS5, dzięki czemu możesz zwolnić porty USB bez wpływu na wydajność.

Wynieś grę na wyższy poziom na komputerach PC, Mac i urządzeniach mobilnych.

Podłącz kontroler za pomocą kabla USB-C lub przez technologię Bluetooth i graj na innych urządzeniach, w tym komputerach Windows i Mac, oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Wnieść grę na PC na wyższy poziom dzięki efektom dotykowym i adaptacyjnym efektom „Trigger” w wielu grach na PC, oraz graj tysiące gier obsługujących kontroler, w tym te strumieniowane z Twojej konsoli PS4™ lub PS5 na komputer PC lub Mac5 , czy też kompatybilne urządzenia mobilne poprzez aplikację PS Remote Play6.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl